Naujienos

2019-10-03

EUROPOS KALBŲ DIENA 2019

 

Europos kalbų dienos proga septintos klasės mokiniai vedė pamoką anglų kalba  'Welcome to the UK' (Sveiki atvykę į Jungtinę Karalystę). Mokiniai pasakojo apie Jungtinės Karalystės sudėtį, Anglijos, Škotijos, Velso ir Šiaurės Airijos ypatumus. Pamokos pabaigoje mokiniai atsakinėjo į klausimus ir vaišinosi airiškais, angliškais, škotiškais ir velsietiškais patiekalais.

plačiau
2019-10-02

KELIONĖ Į JUOZO TUMO-VAIŽGANTO MEMORIALINĮ MUZIEJŲ

 

Spalio 2 dieną Mokolų progimnzijos lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja A. Dievokaitytė ir 8b klasės  mokiniai lankėsi Juozo Tumo-Vaižganto memorialiniame bute-muziejuje, Kaune. Patalpos atrodo beveik taip pat, kaip ir tarpukario metu, kada pats rašytojas čia gyveno nuo 1920 metų iki 1933 metų. 

plačiau
2019-10-01

PASAKŲ IŠŠŪKIS 2019

 

Rugsėjo 9-30 dienomis PUG, 2 ir 3 b klasių mokiniai su mokytojomis dalyvavo „Pasakos augimui. Asmenybės ugdymo užsiėmimai“ organizuotoje iniciatyvoje ,,Pasakų iššūkis 2019”. Tris savaites pradinukai ir priešmokyklinukai skaitė įvairių šalių liaudies pasakas. 

plačiau
2019-09-26

                                                    SAUGAUS EISMO MOKYMAI

 

Rugsėjo 26 dieną Mokolų progimnazijos 1 klasėje lankėsi Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnės, kurios  mokinius supažindino su saugaus eismo reikalavimais ir priminė saugaus elgesio gatvėje, kelyje, autobuse taisykles.   Mokiniai diskutavo, atsakinėjo į užduočių klausimus, žiūrėjo filmuotą medžiagą.

plačiau
2019-09-25

EDUKACINĖ PROGRAMA ,,GIŽAI – LIEPŲ KAIMAS“

 

Rugsėjo mėnesį mūsų progimnazijos priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje kelionėje „Gižai – Liepų kaimas“, kurią organizuoja Vilkaviškio rajono Gižų kaimo bendruomenė. Išvykos metu vaikai susipažino su  Gižų kaimo istorija, pasivaikščiojo nuostabiomis liepų alėjomis, apžiūrėjo šimtmečius skaičiuojančią Gižų liepą, klausėsi  Prapuolenių dvaro svirno šikšnosparnio sekamų istorijų ir legendų. 

 

 

plačiau
2019-09-20

,,WORLD CLEANUP DAY"(PASAULINĖ APLINKOS TVARKYMO DIENA)

 

Rugsėjo 20 dieną Mokolų progimnazijoje vyko flashmob‘as (sąspietis), skirtas "World Cleanup Day"(pasaulinei aplinkos tvarkymo dienai). Visi akcijos dalyviai susikibo rankomis į ,,gyvąją grandinę” ir  apjuosė progimnazijos pastatą. Vėliau skandavo šūkį: "Mokolų progimnazija myli ir saugo švarią žemę, vandenį, orą, gyvūnus bei augalus". 

plačiau
2019-09-16

JUDUMO SAVAITĖ 

 

Rugsėjo 16 dieną 100 priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokinių, pasipuošusių piratų kepurėmis, progimnazijos kieme judėjo pagal Kapitno Flinto ,,Piratų mankštą".

plačiau
2019-09-13

SKAITMENINĖS ,,VYTURIO" LEIDYKLOS BIBLIOTEKOS PRISTATYMAS

 

Rugsėjo 13 d. Mokolų progimnazijoje lankėsi ,,Vyturio“ leidyklos atstovė Austėja Šavelytė, kuri supažindino mokinius ir mokytojus su skaitmeninių knygų biblioteka. Pasak atstovės, didžiausias bibliotekos privalumas – didelis programinių ir konteksto knygų skaičius, palengvinsiantis lietuvių kalbos ir literatūros bei pradinių klasių mokytojų darbą.

plačiau
2019-09-05

MOKOLŲ PROGIMNAZIJA ĮSITRAUKĖ Į PROJEKTĄ

,,CLILIG@Litauen – integruotas vokiečių kalbos ir dalyko mokymas Lietuvoje“

 

Rugpjūčio 26–27 d. Goethe‘s institute vyko įvadinis seminaras, skirtas integruotam dalyko ir vokiečių kalbos mokymui. Seminare dalyvavavo Goethe‘s instituto projekto „CLILiG@Litauen – integruotas vokiečių kalbos ir dalyko mokymas Lietuvoje“ naujos mokytojų komandos – chemijos, biologijos, technologijų, matematikos, fizikos, pradinio ugdymo, etikos, menų, lietuvių kalbos ir vokiečių kalbos mokytojų poros, dirbančios toje pačioje mokykloje. „CLILiG@Litauen“ projekte dalyvavo16 komandų iš įvairių Lietuvos mokyklų.

plačiau
2019-09-02

MOKSLO IR ŽINIŲ DIENA

 

Kiekviena Mokslo ir žinių diena – tai atverčiama nauja knyga, kurią rašome visi kartu. Tad pripildykite šių metų knygą gyvybe, džiaugsmu, naujais iššūkiais ir kūrybingomis mintimis!

plačiau