Naujienos

2013-ieji SVEIKATINGUMO METAI

 

Informuojame, kad 2013-ieji yra Sveikatingumo metai.

 

    Nacionalinis maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo istitutas parengė atmintinę "10 patarimų mokiniams, kaip sveikai maitintis" bei testus-žaidimus mokiniams "Kaip sveikai maitintis" ir "Ką žinau apie druską".

 

Visa ši informacija yra patalpinta Nacionalinio maisto ir veterinarijos rizikos vertinimo instituto interneto svetainėje, adresu http://www.nmvrvi.lt/

 

 


 

2 procentų parama

 

KREIPIAMĖS Į VISUS: MOKINIŲ TĖVELIUS, BUVUSIUS MOKINIUS, MOKYTOJUS IR KITUS ŽMONES

 

Kviečiame 1-2 procentus savo pajamų mokesčio skirti Mokolų pagrindinei mokyklai

 

    Norintys Mokolų pagrindinei mokyklai pervesti iki 1-2 proc. valstybei sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalį arba vadinamuosius “du procentus”, tai gali padaryti taip:

      Elektroniniu būdu (per naudojamo elektroninio banko prieigą) adresu: http://deklaravimas.vmi.lt/  ;

     Tiesiogiai įteikti užpildytą prašymo FR0512 formą  arba išsiųsti voką su užpildyta prašymo FR0512 forma savo gyvenamosios vietos apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos teritoriniam skyriui (Kauno g. 16, Marijampolė);

    Užpildytą prašymo FRO512 formą galite pateikti klasės auklėtojui.

 

    Prašymo blankus (FR0512 forma) galima gauti apskričių valstybinėse mokesčių inspekcijose, teritoriniuose jų skyriuose arba iš klasių auklėtojų.
   Daugiau informacijos galima gauti mokyklos administracijoje, paskambinus nemokamu Mokesčių informacijos centro (toliau – MIC) telefonu 1882 arba apsilankius VMI interneto svetainėje www.vmi.lt .


Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų gerumą!


Mokolų pagrindinės mokyklos vardu
Direktorius
Sigitas Virbickas

 

     

 


   

      Mokyklos direktoriaus 2013 m. sausio 31 d. įsakymu Nr. V1-7 ,,Dėl gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemijos" skelbiama gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų epidemija mokykloje ir laikinai nutraukiama ugdomoji veikla nuo 2013-02-01 iki 2013-02-06 (imtinai).

 


 

 

Lietuvos mokinių olimpinio festivalio tarpzoninėse kaimo vietovių mokyklų kvadrato varžybose mūsų mokyklos pradinių klasių mokinių komanda iškovojo I-ąją vietą ir gavo kelialapį į finalines varžybas, kur kovos dėl prizinių vietų, medalių.

plačiau

 

Mes Sausio 13-ąją dieną prisiminėme su istorijos mokytoja. Sėdėjome tyloje, klausėme prisiminimų ir žiūrėjome kaip žvakių ugnelės plazda tamsoje, apšviesdamos mūsų veidus. Tuo metu pasidarėme tarsi didesni, rimtesni, labiau suaugę . Vieni pripažino, kad Laisvės gynėjų diena jiems buvo tik valstybės šventė, bet po pamokos suprato, kad tai svarbi diena, verčianti prisiminti laisvės troškulio laikus ir susimąstyti.
Po pamokų mes su mokytoja ir keliais mokiniais ėjome į knygos pristatymą ,,Dainuojanti revoliucija".

plačiau

Paskutinę  2012 kalendorinių metų mokslo savaitę mokykloje buvo šilta, jauku ir linksma. Ore tvyrojo šventinė Kalėdų nuotaika. Buvo organizuojamos įvairios veiklos,  renginiai.

plačiau

Gruodžio 6 dieną mokykloje vyko jau tradicija tapęs renginys - penktokų krikštynos. Jas vedė pats jūrų valdovas Neptūnas.

plačiau
Zoninės kvadrato varžybos

Gruodžio 1 dieną   vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio zoninės visų tipų mokyklų pradinių klasių mokinių (gimusių 2002 metais ir jaunesnių) kvadrato varžybos.  Mūsų mokyklos komanda, vadovaujama mokytojų V.Šermukšnienės ir D.Vaišutienės  laimėjo I – ąją vietą ir iškovojo teisę dalyvauti tarpzoninėse visų tipų mokyklų pradinių klasių mokinių kvadrato varžybose.

 

Lapkričio 30 dieną  4 klasės mokinių komanda „Žaibas“  dalyvavo prevencinės programos  „Mes kartu“ tarpmokyklinėse kvadrato varžybose, kurios vyko Padovinio pagrindinėje mokykloje.

plačiau
Kalėdinė aukojimo akcija

 

KALĖDINĖ AUKOJIMO AKCIJA TĘSIASI !!!

 

Šiemet, kaip ir pernai, mokykloje vyksta Kalėdinė aukojimo akcija, kurią organizuoja jaunimogidas.lt Kviečiame visus prisijungti, aktyviai aukoti gausioms, nepasiturinčioms šeimoms bei globos namų auklėtiniams. Aukoti galima: žaislus, knygas, rūbus, avalynę, galanteriją, bižuteriją, CD, DVD ir kitus daiktus. Jie gali būti dėvėti.