Naujienos

"Drąsūs, stiprūs, vikrūs"

 

Šeštadienį, balandžio 27 dieną, dviejų  mokyklos komandų nariai tapo  2012-2013 m.m.  Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų   "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" finalinių varžybų prizininkais ir pasipuošė medaliais.  5-6 klasių mokiniai laimėjo antrąją vietą, 4 ir žemesnių klasių atstovai - trečiąją vietą.

plačiau
Varžybos

,,Ištiesk pagalbos ranką"

 

Balandžio 24 dieną grupė 8b klasės mokinių dalyvavo pirmosios pagalbos varžybose ,,Ištiesk pagalbos ranką". Mokinius ruošė visuomenės sveikatos specialistė Vlada Bašinskienė bei mokyklos socialinė pedagogė Indrė Apuokienė. Renginys vyko R.Stankevičiaus pagrindinėje mokykloje. Dalyvavo mokinių komandos iš Jono Totoraičio, „Ryto“, „Šaltinio“, R.Stankevičiaus pagrindinių mokyklų bei  Rygiškių Jono, Sūduvos ir Šventos Cecilijos gimnazijų. Varžybų metu mokiniai pristatė savo komandas, demonstravo, kaip reikia įvairiais atvejais gelbėti žmogaus gyvybę, padėti traumų atvejais. Nors iki prizinės vietos pritrūko keleto taškų, likę ketvirti, mūsų mokyklos mokiniai džiaugėsi įgiję praktinių pirmosios pagalbos žinių ir pabendravę su bendraamžiais iš kitų mokyklų.

Tarpzoninės varžybos

"Drąsūs, stiprūs, vikrūs"

 

Balandžio 13 dieną vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų 4 ir žemesnių bei 5-6 klasių tarpzoninės  „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Dėl kelialapio į finalą kovojo žaidėjai iš  Vilkaviškio rajono Pilviškių „Santakos“, Varėnos rajono  Merkinės Vinco Krėvės, Vilniaus rajono Rudaminos  F.Ruščico gimnazijų ir mes, Mokolų pagrindinės mokyklos atstovai. Mūsų stipriausi varžovai buvo pilviškiečiai – fiziškai stiprūs, greiti, vikrūs, degantys noru laimėti. Deja, mūsų komandą lydėjo sėkmė.  O gal padėjo namų sienos?  Solidžia taškų persvara įveikėme varžovus  ir laimėjome pirmąją vietą.  Antri  liko Pilviškių, treti – Merkinės ir Rudaminos gimnazijų mokiniai.
Balandžio 27 dieną Mokolų mokyklos dvi komandos dalyvaus finalinėse varžybose, kuriose  kovos dėl Lietuvos čempionų vardo ir medalių. Žaidėjams ir jų vadovams linkime sėkmės.

Sveikinimas

Nuoširdžiai sveikiname visus su artėjančiom šv. Velykom.

 

Pagarbiai,

Mokolų pagrindinės mokyklos administracija

Sveikinimas.doc

  

 

 

Kovo 20-ąją mūsų mokykloje vyko tradicinė Žemės dienos paminėjimo šventė, suteikusi dalyviams daug gerų įspūdžių ir emocijų.

plačiau

 

Kovo 18-22 dienomis mūsų mokyklos  mokiniai įsijungė į emocinės paramos telefonu ,,Vaikų linijos'' organizuojamą akciją Veiksmo savaitė BE PATYČIŲ 2013. Draugiškumas buvo pagrindinė šios savaitės renginių tema.

plačiau

 

Kaziuko mugė

 

Pirmadienį, kovo  4-ąją dieną, mokykloje šurmuliavo Kaziuko mugė. Vaikai prekiavo pyragais, riestainių karoliais,  arbata,  rankų darbo papuošalais. Mokiniai, mokytojai  vienas kitą vaišino skanėstais, bendravo, linksminosi. Mugės metu dainavo 8b klasės mokinė Inga Žilionytė, buvo organizuojami šokiai,  lietuvių liaudies žaidimai – rateliai. Kiekvienam buvo linksma, smagu, juk tokia šventė būna ne kasdien. Tikimės, kad  mums pavyko prišaukti pavasarį.


 

 

ATVIRŲ DURŲ SAVAITĖ

 

Kovo 12-15 dienomis mokykloje organizuojama atvirų durų savaitė. Tėvai, globėjai ir seneliai kviečiami atvykti į mokyklą, susipažinti su jos aplinka, pabendrauti su mokytojais, auklėtojais ir administracija, stebėti pamokas ir kitą šios savaitės metu vykdomą ugdymo(si) veiklą.

                                                    

                                                                   Mokyklos administracija

 

 


 

Mokyklos komanda  tapo 2012-2013 m.m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų finalinių kvadrato  varžybų nugalėtoja ir pasipuošė aukso medaliais.

plačiau

 

Pilietiškiausios klasės rinkimai

 

Vasario 21 dieną 5-9 klasių mokiniai rinkosi į mokyklos sporto salę dalyvauti Pilietiškiausios klasės konkurse. Istorijos mokytojų R. Kriaučiūnienės ir L. Malinauskienės inicijuotame renginyje mokiniai pilietiškumą įrodinėjo atsakydami į viktorinos klausimus, dėliodami dėliones, demonstruodami atliktus namų darbus. Pilietiškiausios klasės vardo ir mokytojos R. Kriaučiūnienės sukurto prizo - taurės su mokyklos herbu bei tautine vėliava,  norėjo visi, bet  6 klasė tą popietę buvo nusiteikusi pilietiškiausiai. Jų pasisekimą lėmė geriausiai atsakyti klausimai iš Lietuvos istorijos.

Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyvavusiems!