Naujienos

Paroda
Paroda

"Stilizuotas Velykų margutis"

 

Mūsų mokykloje balandžio 7-11 dienomis vyko velykinių margučių paroda  „Stilizuotas Velykų margutis“. Mokiniai  naudodami įvairią techniką margino kiaušinius ir juos eksponavo parodoje.  Smagu, kad dauguma mokyklos ugdytinių noriai dalyvauja visose organizuojamose parodose. 

2014-04-08

LR aplinkos ministro padėka biologijos mokytojai Ievai Šmulkštienei

 

Pasulinės žemės dienos proga LR aplinkos ministro V.Mazuronio Padėkos raštas  įteiktas  biologijos mokytojai Ievai Šmulktienei už atsakingą požiūrį į aplinką ir aplinkosauginių idėjų propogavimą bendruomenėje.

2014-04-05

Dvi mokyklos komandos pasipuošė medaliais

 

2014 metų balandžio 5 dieną Kėdainių r. Akademijos gimnazijoje vykusiose LMOF kaimo vietovių mokyklų  "Drąsųs, stiprūs, vikrūs" finalinėse varžybose 5-6 klasių komandos mokiniai tapo Lietuvos čempionais ir džiaugėsi I-osios vietos medaliais, o mažieji žaidėjai, gimę 2003 metais ir jaunesni, laimėjo III-ąją vietą. Sveikiname jaunuosius sportininkus ir jų vadovus!

plačiau
Akcija

"Pasitikime paukščius"

 

2014 metų balandžio 5 dieną 5 klasės mokiniai, aktyviausi gamtos mylėtojai, kartu su biologijos mokytoja Ieva Šmulkštiene dalyvavo akcijoje-inkilų kėlimo šventėje "Pasitikime paukščius".

 

plačiau
Koncertas
Koncertas

Muzikos pamoka "Pavasario mozaika"

 

2014 m. balandžio 2 dieną Mokolų pagrindinėje mokykloje  vyko tarptautinių konkursų laureatės Sigutės Trimakaitės (sopranas)  koncertas-muzikos pamoka "Pavasario mozaika".

 

Teatralizuotaas koncertas

"Lino darbų pasaka"

 

Kovo 28 dieną mūsų mokykloje svečiavosi  Kauno muzikos ansamblis „ Ainiai“. Mokiniams jie pristatė teatralizuotą koncertą „Lino darbų pasaka“.  

plačiau
2014-03-20

Žemės dieną minėjome su draugais

 

Kovo 20-oji – Pasaulinė Žemės diena. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet ši diena buvo paminėta mūsų mokykloje. Tačiau šiemet ši diena buvo ypatinga: bendradarbiaudami su Petro Armino pagrindinės mokyklos biologijos mokytoja Kristina Vėlyviene ir jos mokiniais, surengėme šventę, į kurią kvietėme ir kitas Marijampolės savivaldybės mokyklas. Ir sulaukėme tikrai nemažai svečių.

Tarpzoninės varžybos

"Drąsūs, stiprūs, vikrūs"

 

      Kovo 21 d. mūsų mokykloje vyko LMOF kaimo vietovių mokyklų tarpzoninės vieno iš keturių pogrupių DSV varžybos. Jose susitiko nuolatinės ir gerai pažįstamos varžovės: Vilkaviškio r. Pilviškių „Santakos“, Varėnos r. Merkinės V. Krėvės gimnazijų ir mūsų- Mokolų pagrindinės mokyklos  4 ir žemesnių bei 5-6 klasių mokinių komandos.

 

plačiau
Konkursas

"Pilietiškiausia klasė"

 

2014 metų kovo 18 dieną vyko konkursas "Pilietiškiausia klasė", skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti.

plačiau
Paroda

"Atvirukas mano miestui"

 

Kovo 12 dieną kino teatre „Spindulys“ vyko kūrybinių darbų parodos „Atvirukas mano miestui“ atidarymas, skirtas Marijampolės vardo susigrąžinimo 25-mečiui.

plačiau