Naujienos

2015-05-28

Atvira ugdomoji veikla „Mano šeima“

 

Gegužės 28 dieną priešmokyklinio ugdymo grupėje vyko atvira ugdomoji veikla „Mano šeima“. Priešmokyklinukų ir mokytojos E. Matulevičienės veiklą stebėjo mokyklos direktoriaus pavaduotoja, mokytojai ir ugdytinių  tėveliai.

plačiau

Atvira integruota pamoka „Turiu aš svajonę“

 

Gegužės 28 dieną 3 klasėje vyko atvira integruota pamoka „Turiu aš svajonę“. Mokytojos I. Ramanauskienės ir mokinių veiklą stebėjo mokyklos direktorius, mokytojai, mokinių tėvai. Pamokoje mokiniai sprendė uždavinius, dainavo dainą, aiškino patarlių reikšmes, analizavo tekstus ir kūrė miniatiūras  apie žmonių svajones.

plačiau
2015-05-22

Tarptautinė prevencinė programa „Zipio draugai“

 

2014-2015 mokslo metais mokykloje sėkmingai startavo ankstyvoji prevencinė programa„Zipio draugai“.  Programos  metu vaikai buvo mokomi įveikti kasdienius sunkumus,  atpažinti savo jausmus, juos suvokti, apie juos kalbėti,  išreikšti  sau bei kitiems priimtinais būdais ir taip pasijusti geriau.

plačiau
2015-05-20

Šeimos šventė Balsupių pradinėje mokykloje

 

Šeima - tai artimi ir brangūs mums žmonės, tie, kuriuos mes mylim, iš ko imame pavyzdį, kam linkime gėrio ir laimės. Būtent šeimoje išmokstame šypsotis, būti atsakingi, rūpintis ir gerbti kitus. Šeima – tai mažas pasaulis, sukurtas meilės dėka. Mokykla - tai antra šeima.

plačiau
2015-05-19

Renginys „Sveikatos mokyklėlė“

 

Gegužės 19 dieną 2 klasės mokiniai ir mokytoja V. Šermukšnienė  mokyklos bendruomenę pakvietė į  atvirą renginį „Sveikatos mokyklėlė“.  Renginio metu antrokai vaidino „Dantukų fėjos istoriją“, pamokančią prižiūrėti dantukus. Inscenizavo „Lietučio pasaką“, pristatė sveikatos piramidę, supažindino su vitaminais, jų svarba organizmui. Šoko „Švarių rankų“ šokį, darė mankštą. Antrokai šventės metu demonstravo sveikos gyvensenos įgūdžius,  skatino žiūrovus dalyvauti  bendroje veikloje, rūpintis savo sveikata ir saugumu.

 

2015-05-14

Šeimos šventė

 

Šeimos šventė – puiki galimybė ne tik pabūti kartu, pasidžiaugti pavasariu ir ateinančia vasara, bet ir pabendrauti su kitomis šeimomis, pasidalinti patirtimi, įgauti naujų žinių ir, žinoma, turiningai praleisti laiką. Mūsų mokykloje gegužės 14 dieną vyko visuotinis tėvų susirinkimas.

plačiau
2015-04-24

Biblijos nuotykis mokiniams
 

3 - 4 klasių mokiniai dalyvavo Biblijos nuotykio kurso mokymuose.

plačiau
2015-04-18

Jaunieji žaidėjai pasipuošė bronzos medaliais

 

Mokyklos  4 ir žemesnių klasių komandos mokiniai  tapo  2014 – 2015 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių finalinių varžybų prizininkais. Sveikiname jaunuosius žaidėjus ir jų vadovus!

plačiau
2015-04-15

Koncertas Suvalkijos socialinės globos namų gyventojams

 

Balandžio 15 dieną  apsilankėme Suvalkijos socialinės   globos namuose. Mokyklos mokiniai pristatė  savo šventinį koncertą  „Su muzika linksmiau“. Vaikai šoko, dainavo, deklamavo. Koncerte vyravo gera nuotaika,  pasirodymus lydėjo  audringi plojimai.

plačiau
2015-04-13

Marijampolės fabrike AB "Vernitas"

 

Balandžio 13 diena devintos klasės mokiniai su auklėtoja N. Stoškute lankėsi Marijampolės fabrike AB „Vernitas“. Tikslas -  susipažinti su įmonės darbu, pamatyti kaip gaminami siūlai, kaip dirba  darbuotojai.

plačiau