Naujienos

Koncertas
Koncertas

Suvalkijos socialinės globos namuose

 

Metų pabaiga visada būna turtinga šventiniais renginiais. Ne išimtis ir šie metai. Suvalkijos pensionato gyventojams mūsų mokyklos mokiniai dovanojo šventinį koncertą „Kalėdų dvasia“. Mokiniai šoko, dainavo, deklamavo. Koncerto pabaigoje aidėjo gausūs aplodismentai, nuoširdūs padėkos žodžiai. Dalyviams buvo įteiktos saldžios dovanos. Išvykome pakylėti gerų emocijų ir pažadėjome sugrįžti su nauja programa.

2015-11-09

Išvyka į Kauną

 

Gruodžio 9 dieną gausus būrys priešmokyklinukų ir pradinukų  išvyko į Kauną. Jie lankėsi Kauno valstybiniame muzikiniame teatre, kur žiūrėjo spektaklį „Dryžuota opera“. 

plačiau
2015-11-28
2015-11-28

Zoninės kvadrato varžybos ir ekskursija Druskininkuose

 

Lapkričio 28 dieną 5-6 klasių berniukų kvadrato komanda ir jos sirgaliai dalyvavo  Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse varžybose Druskininkuose. Šių varžybų nugalėtoja tapo Lazdijų Motiejaus Gustaičio gimnazijos komanda. Druskininkų ,,Atgimimo" mokyklos komanda iškovojo antrąją vietą, o mūsų mokyklos komanda - trečiąją. Po varžybų mokiniai jėgas atgavo jaukioje kavinėje, o vėliau visą valandą praleido M.K. Čiurlionio memorialiniame muziejuje, kur klausėsi įdomaus gidės pasakojimo apie kompozitoriaus ir dailininko vaikystę, mokslo metus ir kūrybą. Išvyka baigėsi maudynėmis Druskininkų vandens parke.

2015-11-19
2015-11-19

Penktokų krikštynos

 

Linksmas ir nuotaikingas renginys ,,Penktokų krikštynos" yra mūsų mokyklos tradicija. Penktokai visais įmanomais būdais stengiasi įrodyti, kad yra verti mokytis šioje mokykloje, o jų ,,krikštytojai", tradiciškai šeštokai, jiems padeda. Šių metų šeštokai surengė švarias, linksmas ir skanias krikštynas. Jie pakvietė cirką. Atvyko 17 artistų, daugiausiai klounų. Penktokams teko mokytis grimuoti savo draugą, užsimerkus ragauti vaisių, apibarstytų cinamonu ir cukrumi (vienas penktokas vis tiek nepatikėjo, kad čia gali būti skanu, ir tvirtai atsisakė tai daryti), klausėsi muzikos ir tuo pat metu stengėsi išklausyti savo draugą, šokinėjo su maišais, tvarkė areną - mūvėdami žiemines pirštines rinko nuo grindų degtukus. Penktokų auklėtoja Aušra Šimanauskienė įrodė, kad puikiai susikalba su savo auklėtiniais ir be žodžių. Stebėdami mokytojos mimiką, gestus ir judesius penktokai greitai išsiaiškino, ką jų auklėtoja norėjo pasakyti. Prieš išvykdamas cirkas įteikė penktokams pažymėjimus ir palinkėjo jiems gerų mokslo metų. Renginys baigėsi fotosesija, nes nusifotografuoti su cirko artistais norėjo visi.

2015-11-18

Tarpmokyklinės kvadrato varžybos

 

Lapkričio 10, 12 ir 18 dienomis mūsų mokykloje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių Marijampolės savivaldybės pradinių klasių mokinių, 5-6 klasių mergaičių ir berniukų kvadrato varžybos.

Mokyklos komandos iškovojo visų trijų prizinių vietų apdovanojimus. Geriausiai sekėsi 5-6 klasių berniukams, kurie nepralaimėjo nei vieno susitikimo ir tapo savivaldybės čempionais. Antrąją vietą iškovojo R. Stankevičiaus,  o trečiąją- P. Armino pagrindinių mokyklų komandos.

plačiau
2015-11-16

Tolerancijos dienos minėjimas

 

Lapkričio 16-20 dienomis mūsų mokykloje buvo paminėta Tarptautinė tolerancijos diena. Šių metų pilietinės iniciatyvos simbolis buvo mozaika. 
Mokiniai klasių valandėlių metu kartu su aukletojais, mokytojais, socialine pedagoge kūrė mozaikas, kalbėjo, diskutavo apie tolerancijos svarbą.

plačiau
2015-11-16

Būti policininku? O gal verta...

 

10 klasės mokiniai domisi savo karjeros planavimu, svarsto, kur teks mokytis baigus mokyklą, kokią pasirinkti specialybę.

plačiau
2015-11-06

Svečias iš Čekijos

 

Lapkričio 2-6 dienomis mūsų mokykloje lankėsi vokiečių kalbos ir istorijos mokytojas iš Hoštalkovos pagrindinės mokyklos (Hošťálková, Čekija) Ondžejus Koniažykas (Ondřej Koňařík). Ondžejus labai domisi Baltijos šalimis, jų kultūra ir istorija. 

plačiau
Paroda

MODERNI MOKYKLA 2015

 

Spalio 27 dieną  mokyklos mokytojai lankėsi Vilniuje, vienoje iš moderniausių šalyje Balsių progimnazijoje, kur vyko paroda “Moderni mokykla 2015”. Renginyje buvo organizuota daugiau kaip 40 seminarų pedagogams aktualiomis temomis,  parodoje pristatytos mokymo procesą palengvinančios technologinės ir technikos naujovės.

 

plačiau
Akcija

Nutolsta laikas virš namų, kelių ir upių, gimtos žemės,

Lyg laikas klaustų kam, kodėl ir dėl kurios prasmės?

O ta žolė – žmogaus dvasia – iš naujo želia,

Ir jo darbai – kaip amžina giesmė.

                                                      (P.Drevinis)

 

Spalio 10 dieną mokykloje įvyko akcija ,,Pradžiugink mokinuką“. Tai dovana – parama mokiniams. Nuostabu, kad jauni žmones sugeba atlikti tokius kilnius darbus, savo pinigais geba pasidalinti su kitais žmonėmis. Tokie poelgiai daro žmones laimingesnius, o ypač vaikus.

plačiau