Naujienos

2014-12-19

Kalėdinis renginys "Svečiuose pas  Adamsus"

 

Gruodžio 19 d. visi mokiniai ir jų tėvai  buvo pakviesti į ypatingą Kalėdinį koncertą. Švenčių metas pats šilčiausias, nuoširdžiausias ir labiausiai laukiamas, nes tuomet visų širdis apgaubia gerumas, o iš žmonių lūpų pasigirsta tik  gražiausi ir mieliausi žodžiai.

plačiau
2014-12-15

Kalėdinė paroda "Angelas"

 

Viskas keičiasi … Net ir žiema nebe tokia  kaip įprastai. Tik kalendoriaus lapelyje matyti, kad jau gruodis. Mus supantis šurmulys priminė - artėja didžiosios metų šventės.

                                                                                                          

plačiau
Fotoparoda

"Marijampolė - gražiausias miestas"

 

2014 metų gruodžio 4-31 dienomis kino teatre "Spindulys" puikavosi fotoparoda ,,Marijampolė - gražiausias miestas“, kurią organizavo Mokolų pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytojų metodinė grupė.

plačiau
2014-12-15

Renginys - adventinis spektaklis "Angelo viltis"

 

Gruodžio 15 dieną ketvirtos klasės mokiniai, paskatinti tikybos mokytojos Irmos Zapolskienės, mokyklos bendruomenei dovanojo spektaklį "Angelo viltis", kuriame pasakojama apie  amžinas vertybes: pagalbą, užuojautą, meilę.

plačiau
2014-12-10

Medžioklės parodoje

 

Gruodžio 10 dieną būrys priešmokyklinukų, pirmokų ir trečiokų lankėsi Medžioklės parodoje, skirtoje Marijampolės miesto vardo atgavimo 25-mečiui ir Medžiotojų sąjungų "Sūduva" bei "Gamta" įkūrimo 15-osioms metinėms atminti.

 

plačiau
2014-12-09
2014-12-09

Antikorupcijos diena 2014

 

Gruodžio 9 dieną mūsų mokykloje buvo paminėta Antikorupcijos diena. Paskaitą „STOP KORUPCIJAI!“ vyresniųjų klasių mokiniams skaitė Marijampolės apylinkės prokuratūros vyr. prokuroro pavaduotojas Arūnas Žukauskas. Jaunuoliai sužinojo, jog korupcija – tai piktnaudžiavimas patikėta galia, siekiant asmeninės naudos. Korupcija gali reikštis įvairiose srityse: versle, sporte, religinėse organizacijose, žiniasklaidoje. Dažniausiai pasitaikančios korupcijos formos yra kyšininkavimas, piktnaudžiavimas tarnyba, mokesčių vengimas, sukčiavimas, karteliniai susitarimai.  Paskaita buvo informatyvi,  skatinanti gyventi ir elgtis dorai bei sąžiningai.

 

Profesinis veiklinimas

Marijampolės apskrities vyriausiajame policijos komisariate

 

Gruodžio 5 dieną, mes, 7 klasės mokiniai ir auklėtoja, lankėmės  Marijampolės apskrities vyriausiajame policijos komisariate.  Pirmiausiai susipažinome su kriminalistikos tyrėjų darbu. Mums parodė  tyrimo įrankius, priemones, papasakojo, kaip nusikaltimo vietoje renkami įrodymai.

plačiau
2014-12-02

Kauno Technologijos universitete

 

Gruodžio 2 dieną  aštuntos  klasės  mokiniai su mokytojomis D.Kreivėnienė ir J.Liūtienė lankėsi Kauno  Technologijos  universitete. Jie susipažino su energetikos  technologijos, elektros inžinerijos,  telekomunikacijos  bei  elektronikos  inžinerijos  profesijomis. 

plačiau
2014-11-28

Mokoliečiai - geriausi kvadrato žaidėjai Marijampolės savivaldybėje

 

Lapkričio mėnesį Mokolų pagrindinėje mokykloje vyko tikras kvadrato varžybų maratonas, kuriame savivaldybės mokyklų pradinių klasių mokinių pogrupio varžybose triumfavo mūsų mokyklos mokiniai.

plačiau
1014-11-27

Vilniaus universiteto bibliotekoje ir Valdovų rūmuose

 

Lapkričio 27 dieną mūsų mokyklos 8 klasės mokiniai su mokytojomis  D. Kreivėniene ir E.Matulevičiene  lankėsi ekskursijoje po Vilniaus universiteto biblioteką bei Valdovų rūmus.

plačiau