Naujienos

Kalėdinė aukojimo akcija

 

KALĖDINĖ AUKOJIMO AKCIJA TĘSIASI !!!

 

Šiemet, kaip ir pernai, mokykloje vyksta Kalėdinė aukojimo akcija, kurią organizuoja jaunimogidas.lt Kviečiame visus prisijungti, aktyviai aukoti gausioms, nepasiturinčioms šeimoms bei globos namų auklėtiniams. Aukoti galima: žaislus, knygas, rūbus, avalynę, galanteriją, bižuteriją, CD, DVD ir kitus daiktus. Jie gali būti dėvėti.

 

Papildomos atostogos

 

 

Papildomos atostogos 5 klasių mokiniams nuo 2012-11-26 iki 2012-11-30.

 

 

 

Tolerancijos diena

Lapkričio 15 dieną mokyklos bendruomenė minėjo Tarptautinę tolerancijos dieną. Mokiniai puošė skėčius, prisiminė įžymių žmonių pasisakymus apie draugystę, savitarpio supratimą, kito nuomonės gerbimą, gebėjimą suprasti įvairių pažiūrų žmones, kantrybę. Buvo jauku ir ramu pastovėti draugų būrelyje po savo rankomis išgražintu skėčiu.

Kvadrato varžybos

Baigėsi tarpmokyklinės visų tipų mokyklų kvadrato varžybos. Trys mūsų mokyklos komandos laimėjo pirmąsias vietas ir gavo teisę dalyvauti zoninėse kvadrato varžybose.

plačiau
Susitikimas su Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnais

Lapkričio 12 dieną įvyko susitikimas su Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos kariūnais Aurimu Derliūnu ir Andriumi Dzeminsku.

plačiau
Futboliukas

Mokyklos šešiamečiai  susipažino su šauniu žaidimu „Futboliukas“ ir dalyvavo draugiškose futboliuko  varžybose.

plačiau
„Žinau, judu, augu“

3-4 klasių mokinių komanda dalyvavo viktorinoje „Žinau, judu, augu“ Marijampolės mokykloje – darželyje „Želmenėliai“ .

plačiau
Projektas ,,Donelaičio Lietuva"

Spalio 19 d. mokyklos mokiniai su lietuvių kalbos mokytojomis A. Dievokaityte ir A. Ruočkiene dalyvavo projekto ,,Donelaičio Lietuva" renginyje Keturvalakiuose.

plačiau
Ekskursija į Kauno pilį ir šokolado fabriką

Šių metų spalio 11 dieną  I ir IV klasės mokiniai vyko į ekskursiją, kurios metu aplankė Kauno pilį ir  šokolado fabriką.

 

plačiau
Savivaldos diena

Spalio 5-oji mokykloje - mokinių savivaldos diena. Šią dieną vyksta įdomūs dalykai....

plačiau