Naujienos

2016-05-27
2016-05-27

Miesto dienos 2016

 

Gegužės 27-29 dienomis Marijampolę džiugino tradicinė šventė „Miesto dienos 2016“, skirta Vietos bendruomenių metams. Šventinėje eisenoje žygiavo ir mūsų mokyklos atstovai.

Gegužės 28 dieną Rygiškių Jono gimnazijos stadione vyko tarpmokyklinis vaikų regbio turnyras, kuriame dalyvavo „Saulės“ pradinės, Mokolų mokyklos-darželio, „Šaltinio“ pagrindinės ir mūsų mokyklos mažieji žaidėjai, vadovaujami mokytojos V. Šermukšnienės. Regbio žaidimas mokiniams suteikė galimybę patirti pergalės skonį ar pralaimėjimo kartėlį, lavino vikrumą, orientaciją, jėgą ir ištvermę. Puikus oras ir pakili nuotaika  turnyrui suteikė nepakartojamo žavesio.

 

 

2016-05-27
2016-05-27

 

Naktis mokykloje

 

Kaip prisijaukinti mokyklą? Kas yra draugiškumas? Koks turi būti draugas ir kaip jį surasti? Mūsų mokyklos penktokai ir šeštokai žino, kur surasti atsakymus į šiuos klausimus - reikia su bendramoksliais praleisti naktį mokykloje!

Gegužės 28-osios naktį 26 penktos ir šeštos klasių mokiniai dalyvavo projekte ,,Naktis mokykloje". Mokiniai išklausė paskaitą apie draugiškumą, piešė draugiško asmens portretą, rengė grupių pristatymus, žaidė asmens pažinimo žaidimus, dalyvavo draugiškumo estafetėse, ieškojo ,,lobio'', diskutavo ir žiūrėjo filmus grupėse.

Projektą organizavo anglų kalbos mokytojos Aušra Šimanauskienė ir Reda Račiuvienė. Mokytojoms talkino grupių lyderiai: Rygiškių Jono gimnazijos moksleivės Meda Ramanauskaitė ir Ieva Šimanauskaitė, stovyklos ,,Sniego gniūžtė" dalyvė Ema Pilipaitė ir mūsų mokyklos mokinys Deividas Sabalas.,,Manome, kad bendra veikla greičiau suartina žmones, negu bet kokie žodžiai. Šio projekto dalyviai tikrai bus draugiškesni ir labiau pasitikintys savimi", - teigė jie. Mokiniai džiaugėsi įgiję žinių ir bendravimo įgūdžių, geriau pažinę savo draugus bei lyderius. Pasibaigus renginiui visi išėjo namo pavargę, bet pilni gerų įspūdžių ir emocijų.

2016-05-27

Koncertas “Akyse užrašyti laiškai”

 

Gegužės 27 dieną  ketvirtoje klasėje vyko mokinių koncertas tėvams „Akyse užrašyti laiškai“. Mokiniai skaitė ištraukas, vaizdingus sakinius iš savo parašytų laiškų, rašinių. Tėvams buvo smagu išgirsti savo vaikų kūrybos „perliukus“. Koncerto metu mokiniai parašė paskutinį laišką pradinėje mokykloje ir jį pro atdarą langą paleido į ateitį.

plačiau
2016-05-27

Atvira ugdomoji veikla “Augalai mano gyvenime”

 

Gegužės 27 dieną priešmokyklinio ugdymo grupėje vyko atvira ugdomoji veikla „Augalai mano gyvenime“. Priešmokyklinukų ir mokytojos E. Matulevičienės veiklą stebėjo mokyklos administracija, mokytojai ir ugdytinių  tėveliai. 

plačiau
2016-05-26

Abėcėlės šventė

 

Gegužės 26 diena -  pirmokėliams įsimintina, nes kiekvieną pavasarį tradiciškai mokykloje vyksta Abėcėlės šventė. Pasipuošę karūnomis, mokinukai šoko, dainavo, deklamavo, vaidino, inscenizavo daineles.

 

plačiau
2016-05-20

Ekskursija į Klaipėdą

 

Gegužės 20 dieną 4-8 klasių mokiniai, lydimi mokytojų Ingos Ramanauskienės, Alės Ruočkienės ir Ievos Šmulkštienės,  vyko į ekskursiją Klaipėdoje.  Kelionė neprailgo, nes mokinius lydėjo  gidė, kuri  pasakojo apie pravažiuojamų miestelių istoriją, architektūros stilių, lankytinų vietų  įdomius faktus.

plačiau
2016-05-20

Tarptautinė prevencinė programa "Zipio draugai"

 

2015-2016 m. m. mokykloje buvo vykdoma ankstyvoji pravencinė programa “Zipio draugai”, kurioje dalyvavo priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai. Programos metu vaikai buvo mokomi įveikti kasdienius emocinius sunkumus,  atpažinti ir suvokti  savo jausmus, apie juos kalbėti, ieškoti būdų su tais jausmais susitvarkyti, kreiptis paramos ir ją priimti bei padėti aplinkiniams. 

plačiau
2016-05-18

Rumšiškėse

 

Pirmos klasės mokiniai aplankė Lietuvos liaudies buities muziejų Rumšiškėse. Ekskursijos vadovė pirmokus supažindino  su muziejaus eksponatais: gyvenamaisiais namais, ūkiniais trobesiais, liaudies technikos paminklais.

plačiau
2016-05-17

Druskininkuose

 

2015 m. gegužės 17 dieną  mes, 6-10 klasių mokiniai, lydimi mokytojų Nijoles Stoškutės ir Dalios Kreivėnienės, vykome į Druskininkus. Ši  kelionė buvo seniai planuota ir laukta.

plačiau
2016-05-10
2016-05-10

Pirmos klasės mokiniai  spektaklyje ,,Ėduoniukas ir Bakteriukas“

 

2016 m. gegužės 10 dieną Marijampolės kultūros centre įvyko baigiamasis  burnos higienos ugdymo programos renginys, kurio tikslas - dantukų ėduonies profilaktika.

Vaikai stebėjo Šiaulių  lėlių teatro ,,Avilys“ spektaklį ,,Ėduoniukas ir Bakteriukas“. Tai istorija vaikams, kad jie lengviau galėtų suprasti, kaip vystosi dantų ėduonis ir kaip jo išvengti, taip pat paruošia vaikus vizitui pas odontologą.

Nepamirškime valyti dantukų!