Naujienos

2015-05-14

Šeimos šventė

 

Šeimos šventė – puiki galimybė ne tik pabūti kartu, pasidžiaugti pavasariu ir ateinančia vasara, bet ir pabendrauti su kitomis šeimomis, pasidalinti patirtimi, įgauti naujų žinių ir, žinoma, turiningai praleisti laiką. Mūsų mokykloje gegužės 14 dieną vyko visuotinis tėvų susirinkimas.

plačiau
2015-04-24

Biblijos nuotykis mokiniams
 

3 - 4 klasių mokiniai dalyvavo Biblijos nuotykio kurso mokymuose.

plačiau
2015-04-18

Jaunieji žaidėjai pasipuošė bronzos medaliais

 

Mokyklos  4 ir žemesnių klasių komandos mokiniai  tapo  2014 – 2015 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ estafečių finalinių varžybų prizininkais. Sveikiname jaunuosius žaidėjus ir jų vadovus!

plačiau
2015-04-15

Koncertas Suvalkijos socialinės globos namų gyventojams

 

Balandžio 15 dieną  apsilankėme Suvalkijos socialinės   globos namuose. Mokyklos mokiniai pristatė  savo šventinį koncertą  „Su muzika linksmiau“. Vaikai šoko, dainavo, deklamavo. Koncerte vyravo gera nuotaika,  pasirodymus lydėjo  audringi plojimai.

plačiau
2015-04-13

Marijampolės fabrike AB "Vernitas"

 

Balandžio 13 diena devintos klasės mokiniai su auklėtoja N. Stoškute lankėsi Marijampolės fabrike AB „Vernitas“. Tikslas -  susipažinti su įmonės darbu, pamatyti kaip gaminami siūlai, kaip dirba  darbuotojai.

plačiau
2015-04-10

Puoselėjame gamtą

 

Balandžio 10 dieną mes, devintos ir dešimtos klasės mokiniai, su biologijos mokytoja Ieva Šmulkštiene skubėjome į Rudžių mišką, kur pasodinome 400 beržų ir 100 ąžuoliukų sodinukų.

plačiau
2015-03-20

Jaunieji futbolininkai pasipuošė bronzos medaliais

 

Kovo 20 d. Plungės sporto centre vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų berniukų mažojo futbolo 5x5 finalinės varžybos. Jose dalyvavo Kėdainių r. Josvainių gimnazijos, Plungės r. Nausodžio, Klaipėdos r. Dovilų ir mūsų, Mokolų pagrindinės mokyklos, jaunieji žaidėjai, vadovaujami mokytojo Valdimaro Žilinsko. 

plačiau
2015-03-20

Žemės diena

 

Kovo 20-oji - pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Ši diena yra skirta tam, kad prisimintume, jog Žemė yra mūsų vieninteliai namai ir tik nuo mūsų priklauso, kokią ją paliksime po savęs!

plačiau
2015-02-19
2015-02-19

Gerbiami mokinių tėvai !

 

Sėkmingas profesijos pasirinkimas ir asmens karjera yra ne tik mokinio, bet ir jį supančios aplinkos – tėvų, mokyklų vadovų, mokytojų, karjeros specialistų ir būsimų darbdavių – rūpestis. Mokiniui, priimančiam sprendimus, susijusius su profesijos pasirinkimu, svarbu apsilankyti savo tėvų, globėjų, senelių ir kitų artimųjų darbo aplinkoje ir susipažinti su jų profesine veikla bei pasitikrinti priimamus karjeros sprendimus.

Kviečiame tėvelius ir jų darbdavius aktyviai dalyvauti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro inicijuojamoje Visuotinėje atvirų durų dienoje tėvų, senelių darbovietėse –  2015 m. balandžio 10 d.

Raginame pasikviesti 5-10 klasių mokinius ir jų mokytojus bei suteikti jiems galimybę susipažinti su profesijų įvairove Jūsų darbo aplinkoje. Klasių auklėtojai, pasitarę su mokiniais, nutars dėl išvykų balandžio 10 d. į pasirinktas įstaigas, įmones.

Sėkmingo bendradarbiavimo !

 

                              Direktoriaus pavaduotoja ugdymui A. Bagdonienė