Naujienos

2016-12-01

LAIŠKAS KALĖDŲ SENELIUI

 

Gruodžio 1 dieną antros klasės mokiniai lankėsi knygyne ,,Pegasas“. Ten rašė laišką Kalėdų seneliui, prisiminė artėjančių švenčių papročius ir tradicijas.

plačiau
2016-11-22

MARIJAMPOLĖS SAV. 3-4 KLASIŲ MOKINIŲ VIKTORINA „ŽINAU, JUDU IR AUGU“

 

Š. m. lapkričio 22 dieną Marijampolės mokykloje – darželyje „Želmenėliai“ vyko 3 – 4 klasių mokinių viktorina „Žinau, judu ir augu“. Šiame renginyje dalyvavo mokiniai bei socialiniai pedagogai iš 7 Marijampolės savivaldybės mokyklų. Viktorinos tikslas buvo didinti mokinių atsparumą žalingiems įpročiams bei stiprinti mokinių atsisakymo įgūdžius, veikiant jų nuostatas ir elgesį.

 

plačiau
2016-11-19

"Jaunojo piliečio pamoka“ istorinėje Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Kaune

 

Istorinė LR Prezidentūra Kaune - tai memorialinė, edukacinė erdvė, kurioje galima susipažinti su Lietuvos Respublikos (1918-1940 m.) valstybingumo raida, valstybės prezidento institucijos istorija, prezidentų kasdienybe bei dideliais jų darbo iššūkiais. 

plačiau
2016-11-16

Kelionė po Alytų

 

Š. m. lapkričio 16 d. mes, „Mokolų kraštotyrininkų“ būrelio nariai su vadove Nijole Stoškute ir bibliotekininke Daiva Čekaitiene, vykome į pažintinę kelionę po Alytų.

 

 

 

plačiau
2016-11-04

Iš kursų "Motyvuotam mokiniui reikia inovatyvaus mokytojo" sugrįžus

 

2016 m. birželio 1 d. – liepos 6 d. Ugdymo plėtotės centro įgyvendinamo „Erasmus+ KA2“ strateginių partnerysčių projekto „Inovatyvus mokytojas – motyvuotas mokinys: problemų sprendimas bendradarbiaujant“, organizuotame ugdomosios veiklos gerosios patirties konkurse dalyvavo mūsų mokyklos mokytojos E. Matulevičienė, I. Ramanauskienė, D. Vaišutienė ir pateikė konkurso sąlygas atitikusius ir tinkamus viešinti darbus. Konkursui buvo pateikti 45 integruoti gamtos mokslų, technologijų, informacinių technologijų, inžinerijos, menų, matematikos pamokų ar projektų scenarijai, planų planai ir jiems įgyvendinti reikalingi ištekliai.  Dvidešimties konkursui pateiktų darbų autoriai surinko daugiausiai vertinimo komisijos taškų ir tapo konkurso nugalėtojais. Tarp jų pateko ir mūsų mokyklos mokytojų E. Matulevičienės ir D. Vaišutienės pateikti darbai. Šios mokytojos gavo teisę 2016 m. lapkričio 2-4 dienomis dalyvauti kvalifikacijos tobulinimo kursuose pagal projekto metu parengtą kvalifikacijos tobulinimo programą „Motyvuotam mokiniui reikia inovatyvaus mokytojo“. 

 

 

plačiau
2016-10-27

Vilkaviškio UAB „Art Glacio“ ledų fabrike

         

Spalio  27 dieną mes, 2 klasės mokiniai ir mūsų mokytoja,  išvykome į ekskursiją. Sumanėme aplankyti įmonę, gaminančią valgomuosius ledus.

plačiau
2016-10-25
2016-10-25

Rudeninių puokščių paroda "Graži mūsų šeimynėlė"

 

Spalio 25-28 dienomis mūsų mokykloje vyko jau tradicija tapusi rudeninių gėrybių paroda "Graži mūsų šeimynėlė“.  Dalyvavo  PUG – 10 klasės.  Tą savaitę vyko tėvų susirinkimas, todėl tėveliai turėjo galimybę pasidžiaugti savo vaikų padarytais darbeliais, vaikų išradingumu ir kūrybiškumu. 

2016-10-20

Vokiečių kalbos dienos  „Ö kaip vokiškai?“

 

Ar žinojote, kad vokiečių kalba – viena svarbiausių verslo kalbų Europos Sąjungoje? O gal girdėjote, kad studijos Vokietijoje nemokamos arba kad daugiausia turistų sulaukiame būtent iš Vokietijos? Spalio 20 dieną pirmą kartą Lietuvoje vyksta Vokiečių kalbos dienų „Ö kaip vokiškai?“ renginiai. 

plačiau
2016-10-19

Senųjų amatų centre  "Virbalio vartai"

 

Spalio 19 dieną antros klasės mokiniai lankėsi Vilkaviškio r. Virbalio bendruomenės "Virbalio vartai" Senųjų amatų centre, kur dalyvavo  edukacinėje programoje „Duonos kelias“.

plačiau
2016-10-05
2016-10-05

Savivaldos diena 

 

Visos gėlės, šypsenos, dėmesys priklauso jiems, mūsų mokytojams, kurie ne tik moko mus skaičiuoti ar rašyti, bet ir ugdo asmenybę, žmogų, pilietį – štai kodėl jie yra tokie svarbūs... Mūsų mokykloje jau tradicija tapo Mokytojų dieną organizuoti mokinių savivaldą, kai visi mokytojai užleidžia savo darbo vietas mokiniams. Tiek mokiniai, tiek naujieji mokytojai - visi šią užduotį pasitiko labai linksmai. Vis dėlto diena nebuvo iš lengviausių. Gavę visas mokytojų „privilegijas“, mokiniai privalėjo prisiimti ir atsakomybę - išmokyti vaikus kažko naujo ir įdomaus. Sudominti savo dėstomu dalyku buvo dar sudėtingiau.  Mažieji  mokiniai iš karto pripažino naujuosius mokytojus ir džiaugėsi linksma diena. Mokiniai, atlikę šią „prievolę“, suprato, kaip sunkiai yra uždirbama mokytojo duona, ir užjautė savo tikruosius mokytojus. Mokytojams mokiniai padovanojo koncertą „Mes jus mylim“. Visi lauks kitų metų, kada galės vėl pakartoti šį linksmą išbandymą.