Naujienos

Paskaita

Patyčios ir nepilnamečių teisinė atsakomybė

 

Mūsų mokykla glaudžiai bendrauja ir bendradarbiauja su nepilnamečių reikalų pareigūnais, kurie kasmet pasiūlo prevencinių paskaitų ciklą įvairaus amžiaus mokiniams.
Kovo 9 dieną aštuntokams vyko paskaita "Patyčios ir nepilnamečių teisinė atsakomybė", kurią organizavo mokyklos vyr. socialinė pedagogė Indrė Apuokienė.  Paskaitą skaitė Marijampolės miesto policijos nuovados Nepilnamečių reikalų pareigūnų veiklos grupės specialistė Gražina Papečkienė.

plačiau
2016-03-07
2016-03-07

Jaunimo darbo centre

 

Kovo 7 dieną 9-10 klasių mokiniai kartu su auklėtojomis ir socialine pedagoge lankėsi Marijampolės darbo biržos Jaunimo darbo centre. Jaunuoliai išklausė paskaitą apie atsakingą profesijos pasirinkimą, dalyvavo protų mūšyje "Ar gerai pažįsti profesijas?". Laimėtojų komanda buvo apdovanota simboliniais prizais. Mokiniams patiko šis netradicinis žinių pateikimo būdas. Jie turėjo puikią galimybę išbandyti ir patikrinti savo  žinias bei įgyti naujų. 

2016-03-04

Kaziuko mugė

 

Penkti metai mūsų mokyklos salę užlieja šurmuliuojanti, tradicine jau  tapusi Kaziuko mugė. Prieš renginį mokiniai prisimena tradicijos, susijusias su  Lietuvos globėjo Šv. Kazimiero švente, atsiradusia VII a., o XIX a. peraugusia į mugę.

plačiau
2016-02-22

Pažintis su cukraus fabriku

 

Vasario 22 dieną mes, devintokai ir dešimtokai, lydimi mokytojų Dalios Kreivėnienės ir  Nijolės Stoškutės, lankėmės fabrike „Arvi  cukrus“. Ten sužinojome cukraus fabriko istoriją:  fabrikas pradėjo veikti dar 1931 metais,  pirmojo fabriko direktorius buvo Juozas Jankauskas. Susipažinome su fabriko įranga ir patalpomis.

plačiau

2 % PARAMA 

 

MIELI TĖVELIAI, BUVĘ MOKYKLOS MOKINIAI IR VISI GEROS VALIOS ŽMONĖS, KURIE NORĖTŲ PAREMTI MŪSŲ MOKYKLĄ

 

 

         Mokykla ieško kitų finansinių galimybių mokyklos edukacinės aplinkos, kompiuterinės įrangos, bibliotekos bazės atnaujinimui, taip pat siekia tobulinti bendruomenės narių skatinimo sistemai, rėmėjų lėšos bus naudojamos ugdymo proceso kokybės gerinimui, mokinių išvykoms, projektų vykdymui, mokinių saugai ir patogumui.

 

         Pagal Gyventojų pajamų mokesčio įstatymo 34 str. 3 dalies nuostatas yra įtvirtina nauja nuolatinio Lietuvos gyventojo teisė - nuo per mokestinį laikotarpį gautų pajamų išskaičiuota (mokėtina) pajamų mokesčio dalimi iki 2% paremti pasirinktą ūkio subjektą mokykla yra viena iš tokių remiamų organizacijų.

         Paskirkite savo jau sumokėtą pajamų mokesčio dalį Marijampolės sav. Mokolų pagrindinei mokyklai ir investuokite į savo vaikų ateitį.

 


         Prašymo formą FR0512 versija 02 galima rasti:

         Internete adresu: www.vmi.lt

         Paramos formą FR0512 versija 02 galite pildyti kartu su savo „Metine pajamų mokesčio                 deklaracija“.

 

         Deklaracijas galite užpildyti iki 2017 m. gegužės 1 d.  (namie, savo darbovietėje, elektroniniu būdu arba siųsti paštu adresu: Neravų g. 8, LT-66402 Druskininkai).

 

        Mokykla pasiruošusi padėti jums užpildyti ir išsiųsti deklaracijas dėl 2% skyrimo.

 

        Prašome Jūsų paremti mokyklą prie jos siekiamybių ir dėjame už paramą ir gerumą.

 

 

 

2016-02-04

Šunskų seniūnijos dovana pažangiausiems mokiniams

 

Vasario 4 dieną Mokolų ir  Šunskų pagrindinių mokyklų geriausiems mokiniams už puikius mokymosi rezultatus Šunskų seniūnija suteikė galimybę nuvažiuoti į Kauno Akropolį pačiuožinėti ant ledo.

plačiau
2016-01-30

Lietuvos mokyklų žaidynių varžybose

 

Sausio paskutinę savaitę net trys mokyklos komandos dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių varžybose.

plačiau
2016-01-29
2016-01-29

 Varžybos "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" 

 

SVEIKINAME Mokolų pagrindinės mokyklos  4 ir žemesnių klasių mokinių komandą, vadovaujamą mokytojų Ingos Ramanauskienės ir Vilijos Šermukšnienės, Marijampolės savivaldybės tarpmokyklinėse bendrojo lavinimo mokyklų "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" varžybose iškovojusią I-ąją vietą. 

2016-01-18

Sėkmė zoninėse LMŽ (Lietuvos mokyklų žaidynių) varžybose

 

Sausio antras savaitgalis buvo sėkmingas trims mokyklos komandoms. Alytaus rajono Alovės pagrindinėje mokykloje antrąją vietą ir teisę dalyvauti tarpzoninėse LMŽ kaimo vietovių mokyklų  varžybose iškovojo  mūsų mokyklos mergaičių futbolo 5x5 komanda. Tai buvo pirmas mūsų mokyklos komandos dalyvavimas tokiose varžybose. Komandą sudarė šaunios 7 kl. mokinės: Erika Sukackaitė, Augustė Zubrickaitė, Viktorija Grigaitė, Karina Dabkevičiūtė, Goda Tamulynaitė, Gabriela Vikarčiuk, Gabrielė Senavaitytė bei aštuntokė Fausta Guogaitė. Reikia pastebėti, kad mūsiškės, išskyrus Faustą, buvo metais jaunesnės.

plačiau
Akcija
Akcija

Kur sustoju - šaltas sniegas

Ant pilkų šakelių,

Nerandu grūdelio menko

Ant snieguoto kelio..

Rask, vaikeli, man sparnuočiui

Menką trupinėlį, -

Už jį vieną tau čiulbėsiu

Visą vasarėlę.

                           (Valerija Valsiūnienė)

 

Kasmetinėje akcijoje „Baltasis badas“ dalyvavo mūsų mokyklos PUG, 1-4 klasių mokiniai. Jie kasdien lesyklėles, esančias prie mokyklos,  pripildydavo šviežio maisto: grūdų, kukurūzų, duonos trupinėlių. Zylutėms ant medžio šakos pakabino nesūdytų lašinukų. Kartu su tėveliais eidavo prie Šešupės palesinti ten žiemojančias gulbes ir antis. Džiugu, kad ugdytiniai domisi gamta ir jos pokyčiais, globoja sparnuočius, suvokia šios veiklos prasmingumą.

Dėkojame akcijos dalyviams.