Naujienos

PAVADINIMO KEITIMAS

 

Vadovaujantis CK 2.43 straipsniu, kad 2017 m. kovo 27 d. Marijampolės savivaldybės tarybos sprendimu Nr. 1-68 nuspręsta pakeisti pavadinimą iš Marijampolės sav. Mokolų pagrindinės mokyklos į Marijampolės sav. Mokolų progimnaziją.

Teisinė forma: biudžetinė įstaiga. Teisinis statusas neįregistruotas.

Buveinės adresas: Mokyklos g. 5, Mokolų k., Šunskų sen., Marijampolės savivaldybė.

 

Direktorė        Roma Raškevičienė

2017-06-13

Seminaras – kūrybinė stovykla  „Mokykime    integruotai“

 

Birželio 12 – 13 d. Alytaus r. „Atesys“ sodyboje leidykla „Baltos lankos“ organizavo pradinių klasių mokytojams kūrybinę stovyklą „Vaivorykštė 2017“.  Į stovyklą mokytojai susirinko iš įvairių Lietuvos miestų, miestelių.

plačiau
2017-06-09

Baigėsi dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla „Vasarėle, nusišypsok!”

 

Dieninė vaikų vasaros poilsio stovykla mokykloje vyko 8 dienas (gegužės 31 d. – birželio 9 d.). Ją lankė 28  2 - 4 klasių mokiniai. Stovykloje dirbo 11 pedagogų ir sveikatos priežiūros specialistė.

plačiau
2017-05-31

Pasidžiaukime!

 

Mūsų mokyklos trečiokai tapo meninio konkurso „Sultys ir glotnučiai – SMART formos vitaminai“ nugalėtojais ir laimėjo pagrindinį prizą interaktyvią lentą. Sveikiname mokinius ir jų mokytoją Dianą Vaišutienę!

plačiau
2017-05-30

Padėkos koncertas

 

Gegužės 30 dieną  mūsų mokykloje nuskambėjo paskutinis skambutis. Pirmokėliai į salę įvedė aštuntos ir dešimtos klasės mokinius.  Šventiniame koncerte mokiniai sakė nuoširdžius padėkos žodžius mokytojams, šoko, dainavo, deklamavo. Mokyklos pavaduotoja, laikinai einanti direktoriaus pareigas, A. Bagdonienė šventinį koncertą užbaigė apdovanodama mokinius, mokytojus, tėvelius. Jiems buvo įteikti diplomai, padėkos raštai už puikius pasiekimus ir rezultatus šiais mokslo metais. Tradiciškai aštuntos klasės mokiniai mokyklos kiemelyje pasodino medį. Šventiniam šurmuliui pasibaigus, nuostabios akimirkos liko įamžintos gražiose nuotraukose. 

plačiau
2017-05-29

Projektas   „Valgau sveikai – judu linksmai“

 

Pirmoje klasėje vyko ilgalaikis projektas „Valgau sveikai – judu linksmai“. Visus mokslo metus  buvo vykdomos įvairios veiklos, skatinančios sveiką gyvenseną. Vaikai dalyvavo tarptautinėje programoje „Sultys ir glotnučiai – SMART formos vitaminai“. Edukacinių užsiėmimų metu  pirmokai atliko įvairias užduotis, apklausas, stebėjimus ir bandymus.  

plačiau
2017-05-29

Tarptautinė prevencinė programa „Obuolio draugai“

 

Mokykloje 2016 – 2017 m. m. buvo vykdoma tarptautinė prevencinė programa „Obuolio draugai“, kurioje dalyvavo 2 ir 3 klasių mokiniai. Šios programos metu mokiniai mokėsi kalbėti apie jausmus, pasakyti tai, ką nori pasakyti, įdėmiai išklausyti, susidraugauti ir išsaugoti draugystę, kreiptis pagalbos ir padėti aplinkiniams, įveikti vienišumą, atstūmimą, patyčias ar priekabiavimą, spręsti konfliktus, lengviau išgyventi pasikeitimus.

plačiau
2017-05-26

Projektas „Kelionė po augalų pasaulį“

 

Balandžio 24 – gegužės 26 dienomis  priešmokyklinio ugdymo grupėje buvo vykdomas projektas „Kelionė po augalų pasaulį“. Projekto tikslas - siekti, kad vaikai įgytų bendrą supratimą apie artimiausią gamtinę aplinką, atpažintų dažniausiai aptinkamus augalus, nurodytų pagrindines sąlygas, būtinas gyvybei palaikyti, suvoktų augalų svarbą ir reikšmę žmogui.

 

plačiau
2017-05-25

Tarptautinės prevencinės programos "Zipio draugai" įgyvendinimas

 

2016-2017 m. m. mokykloje buvo vykdoma ankstyvoji pravencinė programa “Zipio draugai”, kurioje dalyvavo  priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai. Programos metu vaikai buvo mokomi įveikti kasdienius emocinius sunkumus,  atpažinti ir suvokti  savo jausmus, apie juos kalbėti, ieškoti būdų su tais jausmais susitvarkyti, kreiptis paramos ir ją priimti bei padėti aplinkiniams.

 

 

plačiau
2017-05-18

Ekskursija „Panemunės pilys“

 

Gegužės 18 dieną trečios ir ketvirtos klasės mokiniai su mokytojomis išvyko į ekskursiją-edukaciją „Panemunės pilys“. Kelionės metu pirmiausia apsilankėme Raudondvario dvare, kur mus pasitiko grafienė Rozalija. Grafienė mums aprodė savo dvarą, papasakojo jo atsiradimo istoriją. Po to pasiūlė ieškoti lobio.

plačiau