Naujienos

2017-11-21

Tarpmokyklinės kvadrato varžybos

 

Lapkričio 20-21 dienomis Mokolų progimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių Marijampolės savivaldybės kaimo vietovių bendrojo ugdymo mokyklų 5-6 klasių mokinių tarpmokyklinės kvadrato varžybos.

plačiau
2017-11-17

Solidarumo bėgimas 

 

2017 m. lapkričio 17 dieną Mokolų progimnazijoje jau ketvirtą  kartą organizuotas solidarumo bėgimas „Gelbėkit vaikus“. Šiais metais, rudeniui pašykštėjus gerų orų, jau tradiciniu tapęs renginys vyko mokyklos sporto salėje, kuri skambėjo nuo vaikų klegesio ir juoko.

plačiau
2017-11-10

Baigiamoji konferencija "Gerosios patirties sklaida keliaujant saulėtu oranžiniu traukiniu 2017"

 

Pasaulinės gerumo dienos išvakarėse (lapkričio 10 d.)  Vilniaus turizmo ir prekybos verslo mokykloje vyko baigiamoji  konferencija „Gerosios darbo patirties sklaida keliaujant saulėtu oranžiniu traukiniu 2017“, kuri skleidė žinią "Gerumas valdo pasaulį. Švari ir sveika aplinka - sveikas ir laimingas žmogus". 

plačiau
2017-10-30

Respublikinis prevencinis projektas "Žaidimai moko"

 

2017-2018 m. m. Mokolų progimnazijos priešmokyklinio ugdymo grupės vaikai dalyvauja respublikiniame prevenciniame projekte "Žaidimai moko". Projekto tikslas - žaidimų pagalba lavinti penkiamečių, šešiamečių erdvės ir laiko, regimąjį suvokimą, tikslinti  ir tobulinti smulkiuosius (riešo, rankų pirštų) judesius;  gausinti žodyną, tikslinti gramatinę kalbos sandarą; įvairinti ugdymo procesą, siekiant geresnės ugdymo kokybės.

 

plačiau
2017-10-24

Konferencija „Mažoji laboratorija“

 

2017 m. spalio 24 d. Mokolų progimnazijoje vyko Marijampolės regiono mokslinė-praktinė konferencija "Mažoji laboratorija", skirta priešmokyklinio ir pradinio ugdymo pedagogams ir jų mokiniams. Konferencijos tikslas – atliekant įvairius eksperimentus-bandymus skatinti mokinius susipažinti su gamtos dėsniais, ugdyti  tyrinėjimo ir pažinimo vertybines nuostatas, kūrybiškumą, kritinį mąstymą. 

plačiau
2017-10-20

Vokiečių kalbos dienos  „Ö kaip vokiškai?“

 

Ar žinojote, kad vokiečių kalba – viena svarbiausių verslo kalbų Europos Sąjungoje? O gal girdėjote, kad studijos Vokietijoje nemokamos arba kad daugiausia turistų sulaukiame būtent iš Vokietijos? Antrą kartą šalyje rengiama iniciatyva „Ö kaip vokiškai?“ vėl sutelkė visą Lietuvą. Didelė vokiečių kalbai ir kultūrai skirtų renginių įvairovė rodo, kad Lietuvos žmonės domisi Vokietija. 

plačiau
2017-10-17

Pašilių stumbryne

 

Spalio 17 dieną Mokolų progimnazijos antrokai, lydimi mokytojų Ingos Ramanauskienės ir Editos Matulevičienės, vyko į Pašilių stumbryną, esantį Panevėžio rajone. Mokiniai dalyvavo edukacinėje programoje "Saugomos rūšys". 

plačiau
2017-10-11

LASS susitikimai progimnazijoje

 

„Susitikime tam, kad būtume matomi, išgirsti ir suprasti“ – taip kreipiasi į visuomenę Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjunga, surengusi dienas „Susitikimai“ dviejose Marijampolės įstaigose. Spalio 11 dieną mūsų progimnazijoje  vyko Brailio rašto pamoka su žurnalo „Mūsų žodis“ redaktoriumi Vytautu Gendvilu bei „Pojūčių teatro“ kūrybinės dirbtuvės su režisiere Karolina Žernyte. Gerbiamas režisierius su savo komanda  7, 8 klasių mokiniams skleidė žinią apie neregio gyvenimo ypatumus visuomenėje, apie jo kasdienybę ir gyvenimo iššūkius. 

plačiau
2017-10-04

Koncertas mokytojams

 

Spalio 4-ąją, Tarptautinės mokytojo dienos išvakarėse, Mokolų progimnazijoje skambėjo Nikolo Paganinio kūriniai. Juos grojo garsus Lietuvos smuikininkas, dirigentas, Kauno kamerinio orkestro įkūrėjas  Gediminas Dalinkevičius  ir klasikinės gitaros atlikėjas Simonas Bušma.  Pedagogus pakerėjo Gedimino Dalinkevičiaus iškalba, gebėjimas sudominti klausytoją, sutelkti dėmesį,  jausti pagarbą muzikai, atlikėjui ir pačiam sau.  Koncertas - nuostabi muzikantų dovana mokytojams, palikusi šiltus ir gražius atsiminimus.

plačiau
2017-09-29

Tarptautinis ekologinio-socialinio švietimo projektas "Saulėto oranžinio traukinio kelionė"

 

Progimnazijos priešmokyklinukai ir pradinukai balandžio-spalio mėnesiais dalyvavo tarptautiniame švietimo įstaigų bendruomenių ekologiniame-socialiniame projekte "Saulėto oranžinio traukinio kelionė'. Mokiniai įgyvendino projekto veiklas, aktyviai dalyvavo organizuojamuose koncertuose, akcijose, renginiuose.

plačiau