Naujienos

2019-11-19

AKIMIRKOS IŠ RESPUBLIKINĖS KŪRYBINIŲ DARBŲ PARODOS

,,MIKUTIS  GAMTININKAS“

 

2019-ieji paskelbti Vaižganto metais. Šia proga Marijampolės sav. Mokolų progimnazija spalio-lapkričio mėnesiais organizavo  respublikinę priešmokyklinio ugdymo ir pradinių klasių mokinių kūrybinių darbų parodą ,,Mikutis gamtininkas“, skirtą rašytojo Juozo Tumo-Vaižganto 150-osioms gimimo metinėms paminėti. 

plačiau
2019-11-18

KALĖDOS EUROPOJE

 

5-8 klasių  mokiniai, vadovaujami anglų kalbos mokytojos Redos Račiuvienės ir dailės mokytojos Dalios Kreivėnienės, įsitraukė į eTwinning projektą ,,Christmas around Europe‘‘ (,,Kalėdos Europoje‘‘). Projekte dalyvauja mokyklos iš Armėnijos, Italijos, Ispanijos, Estijos, Vokietijos, Portugalijos, Kroatijos, Švedijos, Prancūzijos, Ukrainos, Lenkijos ir Lietuvos (mūsų progimnazija). Projekto tikslas – ugdyti tarpkultūrinio bendravimo kompetenciją, pagarbą įvairių šalių kultūroms, lavinti anglų kalbos gebėjimus, skatinti mokinių kūrybiškumą. 

plačiau
2019-11-15

TARPTAUTINIO ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ  EKOLOGINIO-SOCIALINIO ŠVIETIMO PROJEKTO ,,SAULĖTO ORANŽINIO TRAUKINIO KELIONĖ“ BAIGIAMOJI KONFERENCIJA

 

Tolerancijos dienos išvakarėse (lapkričio 15 d.), Mokolų progimnazijos komanda, kūrybiškiausiai įvykdžiusi oranžines projektines veiklas, buvo pakviesta dalyvauti konferencijoje „Gerosios darbo patirties sklaida keliaujant saulėtu oranžiniu traukiniu 2019“, vykusioje Vilniaus miesto Savivaldybės tarybos posėdžių salėje. Konferencijos dalyviai aptarė projekto kūrybinių veiklų refleksiją ir rezultatus, dalinosi gerąja darbo patirtimi, diskutavo vaikų ekologinio ir aplinkosauginio ugdymo klausimais, pateikė įžvalgas ateičiai, apžiūrėjo mobilias parodas.

 

plačiau
2019-11-13

VERSLO IDĖJŲ KONKURSAS

 

Lapkričio 13 dieną Marijampolės savivaldybėje organizuotas verslo idėjų konkursas, skirtas 1-12 klasių mokiniams. Konkurse dalyvavo ir mūsų mokyklos 8b klasės mokinių komanda ,,Atšvaitas”. Verslo idėją pristatė Aušra Gudauskaitė ir Raminta Mikalauskaitė. 

plačiau
2019-11-12

APIE DANTUKŲ PRIEŽIŪRĄ

 

Lapkričio 12 d. 1 klasės mokiniai dalyvavo užsiėmime apie dantukų priežiūrą, kurį vedė sveikatos priežiūros specialistė Vladislava Bašinskienė. Užsiėmimo metu pirmokai prisiminė pagrindines dantų valymo ir priežiūros taisykles. Specialistė, naudodama dantų muliažą ir dantų šepetėlį, priminė, kaip taisyklingai valyti dantukus.

plačiau
2019-11-08

VOVERIUKAI JAU TURI VARDUS

 

Progimnazijos  1-4 kl. mokiniai ir PUG ugdytiniai iš Šunskų seniūno Rimanto Lekecko gavo neįprastą užduotį - Šunskų seniūnijos fazanyne apsigyvenusiems dviems Hiustono voveriukams sugalvoti vardus. Kaip džiaugsmingai sureagavo pradinukai! Jie pasiūlė ir pačius voveriukus nupiešti. Rezultatas puikus! Vardai išrinkti, piešinių paroda surengta Šunskų seniūnijoje. 

plačiau
2019-10-26

RUDENS ŽYGIS ,,KNYGNEŠIŲ TAKAI“

 

Spalio 26 d. Mokolų progimnazijos 6 klasės mokiniai kartu su lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Aušra Dievokaityte dalyvavo rudens knygnešių žygyje Kiduliuose, Šakių rajone. Mokiniai įveikė pažintinį 15 km ilgio maršrutą.

plačiau
2019-10-18

VOKIEČIŲ KALBOS DIENOS  „Ö KAIP VOKIŠKAI?“

 

Spalio 14–20 dienomis po visą Lietuvą pasklido iniciatyva „Ö kaip vokiškai?“. Jau ketvirtus metus kviečiama iš įvairių perspektyvų pažvelgti į vokiečių kalbą – apie ją kalbėti, diskutuoti, susipažinti su šios kalbos teikiamais pranašumais, su ja susibičiuliauti arba tiesiog švęsti.

plačiau
2019-10-17

VIKTORINA  „STEBUKLINGAS LIETUVOS GYVŪNIJOS PASAULIS“

 

Spalio 17 d. mūsų progimnazijos pradinukų komanda dalyvavo viktorinoje „Stebuklingas Lietuvos gyvūnijos pasaulis“.   

plačiau
2019-10-15

  APIE AKIŲ SVEIKATĄ

 

Spalio 15 dieną progimnazijos Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė V. Bašinskienė lankėsi 3a ir 3b klasėse.  Ji pravedė pamokėlę apie akių sveikatos reikšmę žmogaus gyvenime. Vaikai įsitikino, jog prastai matyti yra tikrai blogai, kad tai trukdo gyventi ir mokytis, atlikti kasdieninius darbus. Mokiniams buvo staigmena, kad ir akys turi sportuoti - daryti mankštą! 

plačiau