Naujienos

2019-12-18

RENGINYS ,,GERUMO ANGELAI"

 

Gruodžio 18 dieną 3b klasėje vyko atvira pamoka-renginys ,,Gerumo angelai", kurią vedė mokytoja Vilija Šermukšnienė. 

plačiau
2019-12-16

AKIMIRKOS IŠ LIETUVOS MOKYKLŲ ŽAIDYNIŲ KAIMO VIETOVIŲ MOKYKLŲ

KVADRATO VARŽYBŲ

 

Lapkričio mėnesį vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių pradinių klasių mokinių, 5-6 klasių berniukų ir mergaičių tarpmokyklinės kvadrato varžybos. Trys Mokolų progimnazijos komandos dalyvavo Marijampolės savivaldybės kaimo vietovių mokyklų tarpmokyklinėse kvadrato varžybose. Pradinių klasių mokinių komanda laimėjo II-ąją vietą, 5-6 klasių abi komandos (berniukai ir mergaitės) užėmė I-ąsias vietas ir iškovojo teisę kovoti  zoninėse varžybose. 

plačiau
2019-12-13

PAŽINK GATVĖS MENĄ MARIJAMPOLĖJE

 

Gruodžio 13 dieną progimnazijos 1 klasės mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje ,,Pažink gatvės meną Marijampolėje", kurios metu susipažino su kultūros paveldu - gatvės menu.

plačiau
2019-12-12

PROJEKTAS „MOKOLŲ PROGIMNAZIJOJE AUGANTYS MEDŽIAI IR KRŪMAI“

 

Būrelio „Jaunasis gamtininkas“ mokiniai yra labai smalsūs. Šį kartą jie panoro sužinoti, kiek rūšių medžių ir krūmų auga mūsų progimnazijos teritorijoje. Jaunieji gamtininkai vaikščiojo, tyrinėjo, fotografavo, diskutavo, lapelius čiupinėjo.

plačiau
2019-12-12

BŪK MATOMAS

 

Gruodžio 12 dieną priešmokyklinio ugdymo grupės ugdytiniai dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Būk matomas", kurį vedė  visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Vladislava Bašinskienė. Ji su mažaisias eismo dalyviais prisiminė, kaip saugiai elgtis kelyje, ką daryti, kad tamsiu paros metu būtume matomi. Supažindino su atšvaitų rūšimis, aptarė jų tinkamus ir taisyklingus nešiojimo būdus.

plačiau
2019-12-10

ANTIKORUPCIJOS RENGINYS

 

Gruodžio 10 dieną progimnazijos 5 – 8  klasių  mokiniai įvairiomis formomis diskutavo apie korupcijos apraiškas Lietuvoje. Pamokoje-paskaitoje dalyvavo ir apie savo veiklą, darbo patirtį kalbėjo Marijampolės apylinkės prokuratūros vyriausiojo prokuroro padėjėjas Aivaras Naujalis. 5 – 7 klasių mokiniai diskutavo su klasės vadovais ir kūrė plakatus, kuriuos pristatė mokyklos bendruomenei.

plačiau
2019-12-09

GERUMO ANGELAS

 

Jau antri metai su mokiniais dalyvaujame kalėdinėje akcijoje "Gerumo angelas". Šiandien gaminome angelus ir dalinome juos miesto gyventojams, aplankėme kelias mieste esančias įstaigas. Vaikai linkėjo prasmingo švenčių laukimo, sveikatos, meilės, vilties ir tikėjimo.

plačiau
2019-12-05

ATVIRA INTEGRUOTA PAMOKA ,,SAULĖS SISTEMA"

 

Gruodžio 5 dieną Mokolų progimnazijos 4 klasėje vyko atvira integruota pasaulio pažinimo ir anglų kalbos pamoka ,,Saulės sistema", kurią vedė pradinių klasių mokytoja R. Murauskienė ir anglų kalbos mokytoja A. Šimanauskienė. Ketvirtokų ir mokytojų veiklą stebėjo mokyklos administracija, pedagogai.

plačiau
2019-12-04

PAMINĖTA PASAULINĖ AIDS DIENA

 

Gruodžio 1-oji - pasaulinė kovos su AIDS diena. Šios dienos tikslas - skatinti visuomenės brandesnį požiūrį į šią ligą, siekti, kad nebūtų naujų ŽIV užsikrėtimų, diskriminacijos, naujų mirčių nuo AIDS. 

Gruodžio 4-ąją Mokolų progimnazijoje buvo paminėta pasaulinė AIDS diena. 8 klasės mokiniai dalyvavo protmūšyje ,,AIDS: geriau žinoti 2019", kurį vedė sveikatos priežiūros specialistė V. Bašinskienė, biologijos, chemijos mokytoja I. Šmulkštienė ir socialinė pedagogė I. Apuokienė.

plačiau
2012-12-03

KVEPIANTIS ADVENTAS – PAMOKA KITAIP

 

Gruodžio 3 dieną 8a klasėje vyko integruota lietuvių kalbos ir tikybos pamoka „Kvepiantis adventas – pamoka kitaip“. Ją vedė lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Dalia Šulciuvienė ir tikybos mokytoja Irma Zapolskienė.

plačiau