Naujienos

2018-03-30

Literatūros pamoka

 

Kovo 30 dieną 5 - 8 ir 1a klasės dalyvavo neįprastoje literatūros pamokoje, kuri vyko menų kabinete. 6a klasės mokinės Goda, Lina ir Austėja pristatė pasakėčios žanrą, istoriją. Kiekviena klasė buvo paruošusi pasirinktos pasakėčios inscenizavimą. Mokiniai ne tik vaidino, bet ir buvo apsirengę pasakėčių personažais. 

plačiau
2018-03-27

Pilietiškiausios klasės rinkimai

 

Kovo 27 dieną mūsų progimnazijoje vyko jau tradicija tapęs renginys „Pilietiškiausia klasė“. Tai konkursas-viktorina, skirta pereinamajai taurei laimėti.  Viktoriną vedė istorijos mokytoja R. Kriaučiūnienė. Komandų pasirodymą vertino trijų narių komisija.

plačiau
2018-03-28

Tarpklasinė draugystė vykdant projektą “Rieda Velykų margučiai”

 

Antros ir aštuntos klasės mokiniai vykdė tarpklasinės integracijos projektą “Rieda Velykų margučiai”. Visą kovo mėnesį per dailės - techhnologijų pamokas antros klasės mokiniai keliavo pas aštuntokus, kur dirbdami porose ir naudodami papje maše techniką gamino margučius. Pažiūrėję filmuką apie Velykas, mokiniai susipažino su margučių marginimo būdais, raštais, spalvomis. 

plačiau
2018-03-27

Edukacinė pamoka “Žemė – žmonių planeta”

 

Kovo 27 d. antros klasės mokiniai vyko į Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Multicentrą, kur dalyvavo interaktyvioje edukacinėje pamokoje „Žemė - žmonių planeta“. Mokiniai netradicinėje aplinkoje, sėdėdami ant sėdmaišių, diskutavo apie Žemės globalines problemas, stebėjo filmukus apie Žemės sandarą, gyvūnus, augaliją, grožėjosi įspūdingiausiais mūsų planetos vaizdais. 

plačiau
2018-03-22

Margučių raštai

 

Kovo 22 dieną  PUG ir 1b klasės mokiniai su mokytojomis E. Matulevičiene ir R. Kartavičiene vyko į Prienų krašto muziejų, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Margučių raštai“. Mokiniai ir mokytojos atidžiai  išklausė muziejaus darbuotojų pasakojimą apie šv. Velykas, šios šventės tradicijas, margučių dažymo subtilybes.

plačiau
2018-03-22

Skambutis į pertrauką!

Pamoka  baigėsi!

O ką veikti pertraukų metu?

Bėgti lėkti koridoriumi iš vieno galo į kitą?

O ne… Juk tai nesaugu ir net pavojinga!

Mokiniai pavargsta dirbdami per pamokas, todėl reikia įvairių veiklų, kurios leidžia atsipalaiduoti. Mokolų progimnazijoje kiekvienas mokinys suras sau įdomios veiklos, kuri leis pailsėti pertraukų metu ir po pamokų. Tada lengviau susikaupti, išlaikyti dėmesį ir siekti kuo geresnių mokymosi rezultatų!

plačiau
2018-03-16

Tarptautinio vaikų piešinių konkurso ,,Lietuviais esame mes gimę...“ apdovanojimai

 

Kovo 16 dieną Marijampolės Mokolų mokykloje-darželyje vyko vaikų piešinių konkurso ,,Lietuviais esame mes gimę...“ nugalėtojų apdovanojimų šventė. Vaikų piešinius vertino Marijampolės multicentro facebook(o) paskyros lankytojai ir vertinimo komisija. Tarp nugalėtojų ir Mokolų progimnazijos mokiniai Goda Aukščiūnaitė, Joris Juškevičius, Goda Pajaujytė.

plačiau
2018-03-15

Viktorina  ,,Lietuvos tautosakos skrynelė”

 

Kovo 15 d. Marijampolės P. Kriaučiūno viešosios bibliotekos Draugystės filiale vyko Marijampolės sav. pradinių klasių mokinių viktorina  ,,Lietuvos tautosakos skrynelė”. Viktorinoje tarp šešių komandų dalyvavo ir mūsų mokyklos komanda, kurią sudarė po vieną mokinį iš kiekvienos klasių grupės. Pirmokams atstovavo 1a kl. mokinė Nikolė Inkrataitė, antrokams - Adris Klimavičius, trečiokams- Herkus Zubrickas, ketvirtokams - Dovydas Glavinskas.

plačiau
2018-03-14

Pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Skambėk, lietuviškas žodi“

 

Kovo 14 dieną Marijampolės Mokolų mokykloje-darželyje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas  ,,Skambėk, lietuviškas žodi“. Mokiniai deklamavo lietuvių rašytojų sukurtus eilėraščius, pasakas, prozą. Mūsų progimnazijai atstovavo pradinių klasių mokiniai Denitas Martinkevičius ir Rusnė Pajaujytė. 

 

plačiau
2018-03-13

Knygyne ,,Pegasas"

 

Laikas eina nesustodamas...  Jo tėkmę mes sekame laikrodžiais, kalendoriais. Tačiau jo negalim ištirti mikroskopu, negalime su juo atlikti tyrimų. O jis vis tiek eina...

Kovo 13 dieną 1b klasės mokiniai su mokytoja R. Kartavičiene lankėsi knygyne „Pegasas“, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Laikas“. 

plačiau