Naujienos

2018-05-10

Sveikatos stiprinimo valandėlė

 

Gegužės 10 dieną Mokolų progimnazijoje svečiavosi visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Aušra Ralytė. Ji priešmokyklinukams ir antrokams pravedė užsiėmimą apie susikaupimo ir atsipalaidavimo reikšmę laimingam žmogui. 

plačiau
2018-05-09

Nuskambėjo 13-asis meninės raiškos festivalis ,,Aš viską galiu“ 

 

Šių metų gegužės 9 d. „Ryto“ pagrindinėje mokykloje įvyko 13-asis Marijampolės savivaldybės specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių meninės raiškos festivalis „Aš viską galiu“, skirtas specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių saviraiškai.

Išmokyti mokinį, turintį specialiųjų ugdymosi poreikių, pasakoti, įsiminti eilėraštį, dainuoti, groti muzikos instrumentu – nuoseklus, ilgalaikis, kruopštus darbas, o pasiekti, kad jis nebijotų viešai kalbėti – kiekvienam mokytojui ir specialistui reikšmingas pasiekimas.

plačiau

Dailyraščio konkursas

 

Gegužės 7-oji – spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena mokykloje buvo paminėta rengiant dailyraščio konkursą. Jį organizavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos A. Ruočkienė ir A. Dievokaitytė. Konkurse dalyvavo po du gražiai rašančius mokinius iš 5-8 klasių. Mokiniai nurašė Maironio eilėraštį „Lietuva brangi“. Toks tekstas pasirinktas, kadangi šiemet minimas Lietuvos valstybingumo šimtmetis. Komisija išrinko laimėtojas: pirmoji vieta – Lina Žukauskaitė (6a klasė), dvi antrosios vietos – Aušrinė Viktoravičiūtė (5 klasė) ir Goda Šmulkštytė (6a klasė), dvi trečiosios – Aurėja Pūkaitė (7 klasė) ir Ramunė Černiauskaitė (8 klasė). Jos buvo apdovanotos diplomais ir rašikliais. Visi dalyviai gavo padėkos raštus.

plačiau
2018-04-27

Sveikatinimo renginyje

 

Mokolų progimnazijos komanda kartu su gamtos mokytoja Ieva Šmulkštiene ir socialine pedagoge Indre Apuokiene dalyvavo sveikatinimo renginyje "Kelkime sveikatą stiprinančių mokyklų bangą kartu", kuris vyko Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijoje. Renginys buvo skirtas sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25-mečiui paminėti. 

plačiau
2018-04-27

Edukacinė programa „Duonos kelias iki stalo“

 

Balandžio 27 dieną priešmokyklinukai ir 1b klasės mokiniai vyko į Prienų krašto muziejų, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Duonos kelias iki stalo“.

plačiau
2018-04-25

IŠVYKA Į JONO BASANAVIČIAUS TĖVIŠKĘ,  ATGIMIMO ĄŽUOLYNĄ

  

Trečios klasės mokiniai šių metų balandžio  25  d. vyko į Jono Basanavičiaus gimtinę, esančią Ožkabalių kaime, Vilkaviškio rajone. Čia vyko edukacinė pamoka ,,Pro vaikystės langą“. Mokiniai susipažino su muziejuje esančiomis etnografinėmis ekspozicijomis, valstiečių namų apyvokos daiktais ir darbo įrankiais. Išklausė pasakojimų apie Jono Basanavičiaus vaikystę.

plačiau
2018-04-20

Projekto ,,Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra" baigiamasis renginys - viktorina ,,Noriu pažinti”

 

2017-2018 m. m. Mokolų progimnazijoje buvo vykdomas nacionalinis projektas „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ edukacinių programų ir kūrybinių partnerysčių veiklai. Projekto metu mokiniai dalyvavo šešiose edukacinėse programose: „Muzikos paslaptys“, „Spektaklio užkulisiai“, ,,Saulės energetikos paslaptys“, „Technologinė evoliucija ir technikos pasaulis“, „Maistas gamtoje“, „Saugomos rūšys“. Balandžio 20 dieną vyko šio projekto baigiamasis renginys-viktorina ,,Noriu pažinti”.

plačiau
2018-04-19

Futbolo turnyro „Pradinukų lyga“ nugalėtojai

 

Pradinių klasių mokinių komanda „Drakonai“ dalyvauja Lietuvos mokyklų 1-4 klasių moksleivių futbolo turnyre „Pradinukų lyga“. Komanda, vadovaujama O. Valinčiaus ir I. Ramanauskienės, nugalėjo visas  varžovų komandas ir laimėjo I-ą vietą Marijampolės apskrityje. Didžiulis mokinių ryžtas kovoti, nesustoti ir laimėti vedė komandą į pergalę. Dabar „Drakonai“ ruošiasi vykti į Lietuvos pietų regiono futbolo turnyrą Alytuje.

 

plačiau
2018-04-13

Kūrybinis projektas ,,Poezijos paukštė"

 

Balandžio 13 d. Marijampolės kultūros centre vyko savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir mokyklų bendruomenių kūrybinis projektas „Poezijos paukštė“. Renginyje mažieji talentai skaitė vaikų poetų Anzelmo Matučio ir Zitos Gaižauskaitės kūrybą. 

 

plačiau

ŠEIMA KURIA ATEITĮ

 

Prašome visų šeimų pažiūrėti šį filmuką.

                                                                                           

                                                                                                  Progimnazijos administracija

 

 

plačiau