Naujienos

2018-05-31

Padėkos diena

 

Gegužės 31 dieną mūsų progimnazijoje vyko jau tradicija tapęs renginys „Padėkos diena“.  Renginys prasidėjo aidint paskutiniam skambučiui, kuris šį kartą skambėjo aštuntos klasės mokiniams. Jie dėkojo mokytojams už jų nuoširdų darbą, dovanojo gėles, šypsenas bei nuotaikingą šokį,  sušoktą su  pirmų klasių mokinukais. 

plačiau
2018-05-30

Tarptautinių prevencinių programų įgyvendinimas Mokolų progimnazijoje

 

2017-2018 m. m. mūsų progimnazijoje buvo vykdomos dvi tarptautinės pravencinės programos “Zipio draugai” ir ,,Obuolio draugai”. Programų metu vaikai buvo mokomi įveikti kasdienius emocinius sunkumus,  atpažinti ir suvokti  savo jausmus, apie juos kalbėti, ieškoti būdų su tais jausmais susitvarkyti, kreiptis paramos ir ją priimti bei padėti aplinkiniams įveikti vienišumą, atstūmimą, patyčias ar priekabiavimą, spręsti konfliktus, lengviau išgyventi pasikeitimus.

plačiau
2018-05-28

Jaunieji mokyklos regbininkai miesto dienų šventėje

 

Jau antrus metus Marijampolės miesto dienų šventę puošė jaunųjų regbininkų pasirodymas. Čia vyko tarpmokyklinis nekontaktinio regbio turnyras, kuriame varžėsi Marijampolės bendrojo lavinimo mokyklų moksleiviai iš keturių mokymo įstaigų. Mūsų progimnazijai  atstovavo 3 klasės mokiniai. 

plačiau
2018-05-25

Draugiškumo savaitės renginiai

 

Štai ir  baigėsi Draugiškumo savaitė. Buvo vykdomos įvairios veiklos,  skatinančios draugiškumą. Pirmadienį visa mokyklos bendruomenė rankomis apkabino mokyklą. Antradienį, tęsdami savo projektą, piešėme draugystę ant popieriaus lapo. Kiekviena klasė kūrė draugystės plakatus. 

plačiau
2018-05-24

Gamtos ir tiksliųjų mokslų protų mūšis

 

2018 m. gegužės 24 d. Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinėje mokykloje vyko Gamtos ir tiksliųjų mokslų protų mūšis,  kuriame dalyvavo ir Mokolų progimnazijos komanda. Renginyje varžėsi  šešios Marijampolės mokyklų komandos po penkis dalyvius. Mūsų komandą sudarė šie mokiniai:  Danielė Berteškaitė, Kornelija Kazlauskaitė, Neda Staniulytė, Ignas Svitojus, Lukas Galavočius. Mūsų progimnazijos komanda iškovojo 3-ają vietą ir buvo apdovanota bilietais į pasirinktą filmą kino teatre ,,Spindulys’’. Komandą lydėjo chemijos, biologijos mokytoja Ieva Šmulkštienė ir matematikos mokytoja Teresė Mickevičienė.

plačiau
2018-05-24

Ekskursija į Kauną

 

2018 m. gegužės 24 dieną būrys pirmokų ir priešmokyklinukų lankėsi Kaune. Jie vyko į Kauno tvirtovės VII fortą, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Eureka!“  Prieš užsiėmimą visi vaikai apsirengė baltais chalatais, užsidėjo akinius ir tapo jaunaisiais mokslininkais, kurie  su forto darbuotojomis atliko įvairiausius bandymus su paprasčiausiomis buityje naudojamomis medžiagomis. 

plačiau
2018-05-23

Atvira ugdomoji veikla-renginys „Metų ratas“

 

Gegužės 23 dieną priešmokyklinio ugdymo grupėje vyko atvira ugdomoji veikla-renginys „Metų ratas“. Priešmokyklinukų ir mokytojos E. Matulevičienės veiklą stebėjo mokyklos pedagogai ir ugdytinių  tėveliai. Veiklos metu vaikai pademonstravo savo gebėjimus, per metus įgytas žinias, prisiminė išmoktas daineles, vykdytas prevencines programas, patirtus įspūdžius, nuveiktus gerus darbus.  

plačiau
2018-05-22

TRAKAI – SENIEJI TRAKAI – VELNIO DUOBĖ

 

Trečios klasės mokiniai 2018 m. gegužės  mėn. 22  d. vyko į Trakus. Dalyvavo edukacinėse pamokėlėse: ,,Ką byloja herbai” ir ,,Pasaka Trakų pilyje”. Iš gido pasakojimo mokiniai sužinojo, kada ir kodėl atsirado herbai, kas yra herbas, kaip dalinamas herbo skydas ir ką reiškia įvairios jame pavaizduotos figūros bei spalvos.

plačiau

Ekskursija į Anykščius

 

Antros ir penktos klasės mokiniai vyko į Anykščius. Jie aplankė Siauruko muziejų, kur pamatė šimtametės geležinkelio stoties garvežį, įvairias ryšio bei signalizavimo priemones, išbandė rankinę dreziną ir triratį ant bėgių. Vėliau dalyvavo edukacijoje Vorutos medinėje pilyje. Čia mokiniai sužinojo apie Karaliaus Mindaugo laikų karybos meną, papročius, gyvenseną. 

plačiau
2018-05-15

Mažųjų futbolininkų finalas Simne

 

Šių metų gegužės 15 d. Simne įvyko Lietuvos pietų regiono pradinukų futbolo lygos finalai. Juose dalyvavo ir Marijampolės sav. Mokolų progimnazijos komanda „Drakonai“. Į svarbiausias rungtynes mūsų komanda išvyko be savo lyderio Pijaus Bičkausko, kuris komandai padėjo patekti tarp 4 stipriausių pietų regiono komandų. Finaluose nesėkmingai žaidusi „Drakonų“ komanda, pralaimėjo visus 3 susitikimus.

plačiau