Naujienos

2018-03-16

Tarptautinio vaikų piešinių konkurso ,,Lietuviais esame mes gimę...“ apdovanojimai

 

Kovo 16 dieną Marijampolės Mokolų mokykloje-darželyje vyko vaikų piešinių konkurso ,,Lietuviais esame mes gimę...“ nugalėtojų apdovanojimų šventė. Vaikų piešinius vertino Marijampolės multicentro facebook(o) paskyros lankytojai ir vertinimo komisija. Tarp nugalėtojų ir Mokolų progimnazijos mokiniai Goda Aukščiūnaitė, Joris Juškevičius, Goda Pajaujytė.

plačiau
2018-03-15

Viktorina  ,,Lietuvos tautosakos skrynelė”

 

Kovo 15 d. Marijampolės P. Kriaučiūno viešosios bibliotekos Draugystės filiale vyko Marijampolės sav. pradinių klasių mokinių viktorina  ,,Lietuvos tautosakos skrynelė”. Viktorinoje tarp šešių komandų dalyvavo ir mūsų mokyklos komanda, kurią sudarė po vieną mokinį iš kiekvienos klasių grupės. Pirmokams atstovavo 1a kl. mokinė Nikolė Inkrataitė, antrokams - Adris Klimavičius, trečiokams- Herkus Zubrickas, ketvirtokams - Dovydas Glavinskas.

plačiau
2018-03-14

Pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas ,,Skambėk, lietuviškas žodi“

 

Kovo 14 dieną Marijampolės Mokolų mokykloje-darželyje vyko pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkursas  ,,Skambėk, lietuviškas žodi“. Mokiniai deklamavo lietuvių rašytojų sukurtus eilėraščius, pasakas, prozą. Mūsų progimnazijai atstovavo pradinių klasių mokiniai Denitas Martinkevičius ir Rusnė Pajaujytė. 

 

plačiau
2018-03-13

Knygyne ,,Pegasas"

 

Laikas eina nesustodamas...  Jo tėkmę mes sekame laikrodžiais, kalendoriais. Tačiau jo negalim ištirti mikroskopu, negalime su juo atlikti tyrimų. O jis vis tiek eina...

Kovo 13 dieną 1b klasės mokiniai su mokytoja R. Kartavičiene lankėsi knygyne „Pegasas“, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Laikas“. 

plačiau
2018-03-09

Inkilų kėlimo  šventė „Čiulbėkit, paukšteliai, mylimoj šalelėj“

 

Kovo 9 dieną Marijamolės Mokolų parke vyko inkilų kėlimo iniciatyva „Čiulbėkit, paukšteliai, mylimoj šalelėj“, kurioje dalyvavo ir mūsų progimnazijos priešmokyklinukai ir 5 kl. mokiniai su mokytojomis E. Matulevičiene ir I. Šmulkštiene. Šventę organizavo  Marijampolės kultūros centras kartu su Marijampolės vaikų lopšeliu-darželiu „Rūta“. Renginyje dalyvavo 18 Marijampolės savivaldybės ugdymo įstaigų.

 

plačiau
2018-03-09

Lietuvos mokyklų žaidynių zoninės ,,Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos

 

Kovo 9 dieną Kazlų Rūdos sporto centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių pradinių klasių mokinių, gimusių 2007 m. ir jaunesnių, zoninės „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ varžybos. Į sporto centrą susirinko sportininkai iš trijų mokyklų: Plutiškių gimnazijos, Mokolų progimnazijos ir Vilkaviškio Santakos gimnazijos. 

plačiau
2018-03-08

Prienų krašto muziejuje

 

Kovo 8 dieną 1a klasės mokiniai su mokytoja V. Šermukšniene lankėsi Prienų krašto muziejuje, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime ,,Duonos kelias iki stalo". Mokiniai susipažino su senovės valstiečių buitimi, gyvavusiomis duonos kepimo tradicijomis ir papročiais. 

plačiau
2018-03-07

MOKOLŲ PROGIMNAZIJA – MOKINIO SĖKMEI PATIRTI

 

Š. m. kovo 7 d. pavakare į Mokolų progimnaziją sugužėjo daug svečių – būsimų mokinių ir jų tėvelių. Atvirų durų popietės pradžią paskelbė 4 klasės mokinio Gusto atliekama saksofono melodija, kitų klasių mokiniai linksmai padainavo ir pašoko.

plačiau
2018-03-06

Pradinukai savo patirtimi dalinosi respublikinėje konferencijoje “Jaunasis Einšteinas”

 

Kovo 6 dieną Prezidento Valdo Adamkaus gimnazijoje Kaune vyko respublikinė konferencija “Jaunasis Einšteinas”.  Į konferenciją susirinko daugiau nei šimtas jaunųjų mokslininkų iš įvairių šalies mokyklų. Mūsų mokyklos pradinukai  dalinosi savo eksperimentais, tyrimais ir atradimais.

plačiau
2018-03-02

Edukacija “Atrask dinozaurą”

 

Kovo 1 d. 2 ir 4 klasės mokiniai dalyvavo archeologinėje edukacinėje programoje “Atrask dinozaurą”. Edukatorė Virginija į mokyklą atvyko iš DINO.LT Ozas parko, esančio Vilniuje. Ji mokiniams pasakojo įdomių faktų apie dinozaurus, supažindino su paleontologo darbu.  Visi diskutavo, kodėl išnyko dinozaurai. Kiekvienas vaikas užsiėmimo metu gavo  gipso molio lentelę ir tikrus archeologo įrankius, su kuriais  savarankiškai  skaptavo  molio lentelės žemės sluoksnius ir ieškojo pasislėpusių fosilijų. Visiems vaikams pavyko atrasti dinozauro griaučius. Po įdomios veiklos nemaža dalis mokinių sakė, kad jau žino, kuo bus užaugę.

plačiau