Naujienos

2018-04-20

Projekto ,,Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra" baigiamasis renginys - viktorina ,,Noriu pažinti”

 

2017-2018 m. m. Mokolų progimnazijoje buvo vykdomas nacionalinis projektas „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ edukacinių programų ir kūrybinių partnerysčių veiklai. Projekto metu mokiniai dalyvavo šešiose edukacinėse programose: „Muzikos paslaptys“, „Spektaklio užkulisiai“, ,,Saulės energetikos paslaptys“, „Technologinė evoliucija ir technikos pasaulis“, „Maistas gamtoje“, „Saugomos rūšys“. Balandžio 20 dieną vyko šio projekto baigiamasis renginys-viktorina ,,Noriu pažinti”.

plačiau
2018-04-19

Futbolo turnyro „Pradinukų lyga“ nugalėtojai

 

Pradinių klasių mokinių komanda „Drakonai“ dalyvauja Lietuvos mokyklų 1-4 klasių moksleivių futbolo turnyre „Pradinukų lyga“. Komanda, vadovaujama O. Valinčiaus ir I. Ramanauskienės, nugalėjo visas  varžovų komandas ir laimėjo I-ą vietą Marijampolės apskrityje. Didžiulis mokinių ryžtas kovoti, nesustoti ir laimėti vedė komandą į pergalę. Dabar „Drakonai“ ruošiasi vykti į Lietuvos pietų regiono futbolo turnyrą Alytuje.

 

plačiau
2018-04-13

Kūrybinis projektas ,,Poezijos paukštė"

 

Balandžio 13 d. Marijampolės kultūros centre vyko savivaldybės ikimokyklinio ugdymo įstaigų ir mokyklų bendruomenių kūrybinis projektas „Poezijos paukštė“. Renginyje mažieji talentai skaitė vaikų poetų Anzelmo Matučio ir Zitos Gaižauskaitės kūrybą. 

 

plačiau

ŠEIMA KURIA ATEITĮ

 

Prašome visų šeimų pažiūrėti šį filmuką.

                                                                                           

                                                                                                  Progimnazijos administracija

 

 

plačiau
2018-03-30

Literatūros pamoka

 

Kovo 30 dieną 5 - 8 ir 1a klasės dalyvavo neįprastoje literatūros pamokoje, kuri vyko menų kabinete. 6a klasės mokinės Goda, Lina ir Austėja pristatė pasakėčios žanrą, istoriją. Kiekviena klasė buvo paruošusi pasirinktos pasakėčios inscenizavimą. Mokiniai ne tik vaidino, bet ir buvo apsirengę pasakėčių personažais. 

plačiau
2018-03-27

Pilietiškiausios klasės rinkimai

 

Kovo 27 dieną mūsų progimnazijoje vyko jau tradicija tapęs renginys „Pilietiškiausia klasė“. Tai konkursas-viktorina, skirta pereinamajai taurei laimėti.  Viktoriną vedė istorijos mokytoja R. Kriaučiūnienė. Komandų pasirodymą vertino trijų narių komisija.

plačiau
2018-03-28

Tarpklasinė draugystė vykdant projektą “Rieda Velykų margučiai”

 

Antros ir aštuntos klasės mokiniai vykdė tarpklasinės integracijos projektą “Rieda Velykų margučiai”. Visą kovo mėnesį per dailės - techhnologijų pamokas antros klasės mokiniai keliavo pas aštuntokus, kur dirbdami porose ir naudodami papje maše techniką gamino margučius. Pažiūrėję filmuką apie Velykas, mokiniai susipažino su margučių marginimo būdais, raštais, spalvomis. 

plačiau
2018-03-27

Edukacinė pamoka “Žemė – žmonių planeta”

 

Kovo 27 d. antros klasės mokiniai vyko į Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Multicentrą, kur dalyvavo interaktyvioje edukacinėje pamokoje „Žemė - žmonių planeta“. Mokiniai netradicinėje aplinkoje, sėdėdami ant sėdmaišių, diskutavo apie Žemės globalines problemas, stebėjo filmukus apie Žemės sandarą, gyvūnus, augaliją, grožėjosi įspūdingiausiais mūsų planetos vaizdais. 

plačiau
2018-03-22

Margučių raštai

 

Kovo 22 dieną  PUG ir 1b klasės mokiniai su mokytojomis E. Matulevičiene ir R. Kartavičiene vyko į Prienų krašto muziejų, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Margučių raštai“. Mokiniai ir mokytojos atidžiai  išklausė muziejaus darbuotojų pasakojimą apie šv. Velykas, šios šventės tradicijas, margučių dažymo subtilybes.

plačiau
2018-03-22

Skambutis į pertrauką!

Pamoka  baigėsi!

O ką veikti pertraukų metu?

Bėgti lėkti koridoriumi iš vieno galo į kitą?

O ne… Juk tai nesaugu ir net pavojinga!

Mokiniai pavargsta dirbdami per pamokas, todėl reikia įvairių veiklų, kurios leidžia atsipalaiduoti. Mokolų progimnazijoje kiekvienas mokinys suras sau įdomios veiklos, kuri leis pailsėti pertraukų metu ir po pamokų. Tada lengviau susikaupti, išlaikyti dėmesį ir siekti kuo geresnių mokymosi rezultatų!

plačiau