Naujienos

2018-05-23

Atvira ugdomoji veikla-renginys „Metų ratas“

 

Gegužės 23 dieną priešmokyklinio ugdymo grupėje vyko atvira ugdomoji veikla-renginys „Metų ratas“. Priešmokyklinukų ir mokytojos E. Matulevičienės veiklą stebėjo mokyklos pedagogai ir ugdytinių  tėveliai. Veiklos metu vaikai pademonstravo savo gebėjimus, per metus įgytas žinias, prisiminė išmoktas daineles, vykdytas prevencines programas, patirtus įspūdžius, nuveiktus gerus darbus.  

plačiau
2018-05-22

TRAKAI – SENIEJI TRAKAI – VELNIO DUOBĖ

 

Trečios klasės mokiniai 2018 m. gegužės  mėn. 22  d. vyko į Trakus. Dalyvavo edukacinėse pamokėlėse: ,,Ką byloja herbai” ir ,,Pasaka Trakų pilyje”. Iš gido pasakojimo mokiniai sužinojo, kada ir kodėl atsirado herbai, kas yra herbas, kaip dalinamas herbo skydas ir ką reiškia įvairios jame pavaizduotos figūros bei spalvos.

plačiau

Ekskursija į Anykščius

 

Antros ir penktos klasės mokiniai vyko į Anykščius. Jie aplankė Siauruko muziejų, kur pamatė šimtametės geležinkelio stoties garvežį, įvairias ryšio bei signalizavimo priemones, išbandė rankinę dreziną ir triratį ant bėgių. Vėliau dalyvavo edukacijoje Vorutos medinėje pilyje. Čia mokiniai sužinojo apie Karaliaus Mindaugo laikų karybos meną, papročius, gyvenseną. 

plačiau
2018-05-15

Mažųjų futbolininkų finalas Simne

 

Šių metų gegužės 15 d. Simne įvyko Lietuvos pietų regiono pradinukų futbolo lygos finalai. Juose dalyvavo ir Marijampolės sav. Mokolų progimnazijos komanda „Drakonai“. Į svarbiausias rungtynes mūsų komanda išvyko be savo lyderio Pijaus Bičkausko, kuris komandai padėjo patekti tarp 4 stipriausių pietų regiono komandų. Finaluose nesėkmingai žaidusi „Drakonų“ komanda, pralaimėjo visus 3 susitikimus.

plačiau
2018-05-10

Sveikatos stiprinimo valandėlė

 

Gegužės 10 dieną Mokolų progimnazijoje svečiavosi visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Aušra Ralytė. Ji priešmokyklinukams ir antrokams pravedė užsiėmimą apie susikaupimo ir atsipalaidavimo reikšmę laimingam žmogui. 

plačiau
2018-05-09

Nuskambėjo 13-asis meninės raiškos festivalis ,,Aš viską galiu“ 

 

Šių metų gegužės 9 d. „Ryto“ pagrindinėje mokykloje įvyko 13-asis Marijampolės savivaldybės specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių meninės raiškos festivalis „Aš viską galiu“, skirtas specialiųjų ugdymosi poreikių mokinių saviraiškai.

Išmokyti mokinį, turintį specialiųjų ugdymosi poreikių, pasakoti, įsiminti eilėraštį, dainuoti, groti muzikos instrumentu – nuoseklus, ilgalaikis, kruopštus darbas, o pasiekti, kad jis nebijotų viešai kalbėti – kiekvienam mokytojui ir specialistui reikšmingas pasiekimas.

plačiau

Dailyraščio konkursas

 

Gegužės 7-oji – spaudos atgavimo, kalbos ir knygos diena mokykloje buvo paminėta rengiant dailyraščio konkursą. Jį organizavo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojos A. Ruočkienė ir A. Dievokaitytė. Konkurse dalyvavo po du gražiai rašančius mokinius iš 5-8 klasių. Mokiniai nurašė Maironio eilėraštį „Lietuva brangi“. Toks tekstas pasirinktas, kadangi šiemet minimas Lietuvos valstybingumo šimtmetis. Komisija išrinko laimėtojas: pirmoji vieta – Lina Žukauskaitė (6a klasė), dvi antrosios vietos – Aušrinė Viktoravičiūtė (5 klasė) ir Goda Šmulkštytė (6a klasė), dvi trečiosios – Aurėja Pūkaitė (7 klasė) ir Ramunė Černiauskaitė (8 klasė). Jos buvo apdovanotos diplomais ir rašikliais. Visi dalyviai gavo padėkos raštus.

plačiau
2018-04-27

Sveikatinimo renginyje

 

Mokolų progimnazijos komanda kartu su gamtos mokytoja Ieva Šmulkštiene ir socialine pedagoge Indre Apuokiene dalyvavo sveikatinimo renginyje "Kelkime sveikatą stiprinančių mokyklų bangą kartu", kuris vyko Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijoje. Renginys buvo skirtas sveikatą stiprinančių mokyklų veiklos 25-mečiui paminėti. 

plačiau
2018-04-27

Edukacinė programa „Duonos kelias iki stalo“

 

Balandžio 27 dieną priešmokyklinukai ir 1b klasės mokiniai vyko į Prienų krašto muziejų, kur dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Duonos kelias iki stalo“.

plačiau
2018-04-25

IŠVYKA Į JONO BASANAVIČIAUS TĖVIŠKĘ,  ATGIMIMO ĄŽUOLYNĄ

  

Trečios klasės mokiniai šių metų balandžio  25  d. vyko į Jono Basanavičiaus gimtinę, esančią Ožkabalių kaime, Vilkaviškio rajone. Čia vyko edukacinė pamoka ,,Pro vaikystės langą“. Mokiniai susipažino su muziejuje esančiomis etnografinėmis ekspozicijomis, valstiečių namų apyvokos daiktais ir darbo įrankiais. Išklausė pasakojimų apie Jono Basanavičiaus vaikystę.

plačiau