Naujienos

2018-10-26

PENKTOKŲ KRIKŠTYNOS

 

Spalio 26 d. Mokolų progimnazijoje vyko  jau tradicija tapęs renginys - penktokų krikštynos.  Krikštynų tema buvo siejama su artėjančia Helovino švente. Vaikai ir jų tėveliai išradingai kūrė helovino kostiumus, gamino ,,heloviniškiausią” patiekalą. 

 

plačiau
2018-10-25

VOKIEČIŲ KALBOS DIENOS  „Ö KAIP VOKIŠKAI?“​

 

Šiemet jau trečią kartą šalyje rengiama iniciatyva „Ö kaip vokiškai?“ vėl sutelkė visą Lietuvą. Joje dalyvavo daugiau nei 200  įstaigų. Spalio 25 d. mūsų progimnazijos penktokai buvo pakviesti susipažinti su Vokietija. Mokiniai dalyvavo viktorinoje, dainavo vokišką dainelę, atliko įvairias užduotis apie Vokietiją ir vokiečių kalbą. 

plačiau
2018-10-24

ISTORINĖJE LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTŪROJE KAUNE

 

Lietingą ir vėjuotą spalio 24 dieną trečiokai ir jų  mokytoja Ramutė Murauskienė lankėsi istorinėje  Lietuvos Respublikos Prezidentūroje Kaune. Iškilmingoje ir autentiškoje tarpukario Prezidento rūmų aplinkoje mokiniai buvo supažindinti su pagrindiniais Lietuvos valstybės simboliais – herbu, himnu ir tautine vėliava. 

plačiau
2018-10-23

PAŽINTINĖ - GAMTAMOKSLINĖ EDUKACINĖ IŠVYKA​

 

Spalio 23 dieną Mokolų progimnazijos 2a ir 2b klasės mokiniai lankėsi Kauno IX forto muziejuje. Jame vyko  dvi edukacinės pamokos „Surask“ ir „Devynių fortų tvirtovė“.  Vėliau antrokai dalyvavo edukacinėje programoje  „Pėdsekys“, vykusioje Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejuje.

                                                                      

plačiau
2018-10-22

EKSKURSIJA Į MOLĖTUS

 

Spalio 22 d. Mokolų  progimnazijos  5 ir 8 klasių mokiniai vyko į ekskursiją po Molėtų kraštą. Jaunieji keliautojai aktyviai leido laiką Žalvario parke, žinių sėmėsi Molėtų astronomijos observatorijoje. Išvyką organizavo mokytoja A. Šimanauskienė.

plačiau
2018-10-19

Menas — pats žavingiausias, pats griežčiausias, pats džiugiausias ir geriausias simbolis amžino, nepavaldaus protui žmogaus veržimosi į gėrį, tiesą, tobulybę.

(Tomas Manas)

MENŲ DIENA

 

Penktadienį, spalio 19 dieną, Mokolų progimnazijoje vyko Menų diena, kurioje dalyvavo PUG, 1 – 8 klasių mokiniai. Vyresnių klasių mokiniai pamokose kalbėjosi apie meną, jo reikšmę žmonijai. Po to kūrybiškai atliko praktines užduotis. Priešmokyklinukai ir pradinių klasių mokiniai salėje ant ilgo tapeto kūrė kolektyvinį piešinį ,,Ruduo miške”, kuriame kiekvienas galėjo nupiešti augantį medį, grybą, išskrendančius paukščius, ropojančius vabalus, vaikštančius žvėrelius. 

plačiau
2018-10-18

LIETUVOS AVIACIJOS MUZIEJUJE

 

Spalio 17 dieną ketvirtos klasės mokiniai su mokytoja O. Virbickiene lankėsi Lietuvos aviacijos muziejuje. Ekskursijos ir edukacinės pamokos tikslas - supažindinti vaikus su Lietuvos aviacijos istorija, orlaiviais, kuriais įvairiais laikotarpiais skraidė lietuviai ir žymiausiais mūsų šalies lakūnais.

plačiau
2018-10-17

EDUKACINĖS PAMOKOS KAUNO IX FORTE

 

Spalio 17 dieną ketvirtos klasės mokiniai lankėsi IX forte. Ekskursijos metu susipažino  su Kauno tvirtovės IX forto istorija, gynybinio įtvirtinimo funkcijomis bei nacių ir sovietų okupacijų Lietuvoje laikotarpiais.

plačiau
2018-10-13

TREČIOKŲ IR JŲ TĖVELIŲ IŠVYKA Į GAMTĄ 

 

Gamtoje kiekvienas lapelis, žiedelis, akmenėlis neša mums informaciją. Vadovėliuose nerasime žiedų kvapo, lietaus potyrio, rasos pievoje, vaivorykštės, vėjo, paukščių čiulbėjimo, tinklą pinančio voro, sraigės iš namelio išlendančios. Gamta moko tik tuos, kurie vaikšto jos takais ( A. Vireliūnas).

plačiau
2018-10-12

ŠUNSKŲ FAZANYNE

 

Spalio 11 dieną Šunskų miestelyje lankytojams oficialiai atidarytas Šunskų fazanynas. Atidarymo šventėje dalyvavo Mokolų progimnazijos 7a klasės mokiniai, lydimi direkrorės  R. Raškevičienės ir biologijos mokytojos I. Šmulkštienės. 

 

plačiau