Naujienos

2019-06-06
2019-06-06

ATVIRA UGDOMOJI VEIKLA-RENGINYS „O MES VAIKAI"

 

Birželio 6 dieną priešmokyklinio ugdymo grupėje vyko atvira ugdomoji veikla-renginys „O mes vaikai”. Priešmokyklinukų ir mokytojos E. Matulevičienės veiklą stebėjo direktoriaus pavaduotoja ugdymui, mokytojai ir ugdytinių  tėveliai. Veiklos metu vaikai pademonstravo savo gebėjimus, per metus įgytas žinias, prisiminė vykdytas prevencines programas, patirtus įspūdžius, nuveiktus darbus ir keliones.  Būsimi pirmokai renginio metu diskutavo, kodėl kiekvienam žmogui ir gyvūnui reikalingi namai, kuo kiekvienam lietuviui svarbi laisvė, gimtinė, tėvynė, šeima. Jie dainavo, šoko, tarė nuoširdžius padėkos žodžius tėveliams, dovanodami antram gyvenimui prikeltus išaugtus batukus. Po to skaitė draugų svajones, o tėveliai mėgino atspėti, apie ką svajoja jų vaikas. O vaikų svajonės buvo šiltos, linksmos ir prasmingos.

Stebėdami integruotą veiklą, tėvai turėjo galimybę susipažinti, kaip jų vaikams sekasi susikaupti, išklausyti, reikšti savo mintis, dirbti grupėje ir individuliai.

Renginio pabaigoje direktoriaus pavaduotoja ugdymui visus priešmokyklinukus apdovanojo priešmokyklinio ugdymo programos baigimo diplomėliais, Draugiškosios SEU olimpiados ,,Dramblys” padėkos raštais. Mokytoja Edita visiems įteikė pagamintą knygos skirtuką ir palinkėjo geros, prasmingos vasaros.

 

Mokytoja Edita Matulevičienė