Naujienos

2015-03-04
2015-03-04

Kovo 4-ąją mokyklos salėje šurmuliavo tradicinė Kaziuko mugė. Ant prekystalių puikavosi rankdarbiai: drožiniai, lankstiniai iš popieriaus,  pačių pagaminti žaisliukai, paveikslėliai, įvairiausi vėriniai. O kokia gausybė skanumynų! Kiekvienas norintis galėjo paskanauti, ko širdis geidė. Buvo pilna gardžiausių pyragų, bandelių, naminių guminukų, karamelinių saldainių ir net naminės duonos su rūkytais lašinukais. Paslaugūs pardavėjai stengėsi patenkinti visų svečių poreikius ir norus.

Susirinkusius į mugę sveikino mažosios šokėjos, šokdamos „Kepurinę“, merginų ritminių šokių grupė ir jaunieji dainininkai. Mokyklos bendruomenę nuotaikingais lietuvių liaudies šokiais, žaidimais-rateliais linksmino Šunskų pagrindinės mokyklos priešmokyklinukai kartu su mokytoja Lina Mileckiene. Daugiausia aplodismentų sulaukė pasaka, kurioje vaidino mūsų mokyklos vadovai, mokytojai ir mokiniai.

Visi susirinkusieji bendravo, vaišinosi, linksminosi. Kiekvienam buvo linksma, smagu, juk tokia šventė būna ne kasdien. Tikimės, kad pavasaris netrukus prasidės.