Naujienos

2014-09-17
2014-09-17

2014 m. rugsėjo 17 d. Druskininkų „Snow Arena“ - „Aero Gallery“ salėje vyko 2013-2014 mokslo metų IX Lietuvos mokinių olimpinio festivalio nugalėtojų - savivaldybių ir bendrojo ugdymo mokyklų - apdovanojimas ir seminaras. Šiais mokslo metais festivalyje dalyvavo 59 savivaldybės, apie 200 tūkstančių mokinių iš 1004 mokyklų. Į šį renginį buvo pakviestos 9 savivaldybės ir 20 bendrojo ugdymo mokyklų.

IX Lietuvos mokinių olimpiniame festivalyje Mokolų pagrindinė mokykla kaimo vietovių progimnazijų ir pagrindinių mokyklų grupėje iškovojo III – iąją vietą. Tai penkių mokyklos komandų pasiekimai bendroje įskaitoje: 3-4  ir 5-6 klasių mergaičių ir berniukų kvadrato,  pradinių  bei 5-6 klasių mokinių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ komandų pasiekimai tarpzoninėse ir finalinėse varžybose.

Šiame renginyje dalyvavo  mokyklos komandas ruošę mokytojos Diana Vaišutienė, Ona Virbickienė ir  mokyklos direktorius Sigitas Virbickas. Už puikius rezultatus mokytojams buvo įteikti Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro padėkos raštai, o mokyklai - taurė. Apdovanojimus įteikė Lietuvos tautinio olimpinio komiteto prezidentė Daina Gudzinevičiūtė ir palinkėjo toliau laikyti aukštai iškeltą kartelę, mokykloje puoselėjant geras sportinio ugdymo tradicijas.

Seminaro metu buvo pristatyta 2014–2015 m. m.  X Lietuvos mokinių olimpinio festivalio nauja programa. Šios programos naujovė tai, kad organizatoriai įsipareigoja pagrindinių varžybų finalinį etapą vykdyti žiemos ir vasaros olimpiadų vykdymo principu. Tai yra, visų mokyklų įvairių sporto šakų finalinės varžybos vyks kelias dienas vienoje vietoje. Organizatoriai iš privačių lėšų ketina atvežti sportininkus, juos apnakvindinti ir pamaitinti. Apie varžybų eigą planuojama skelbti DELFI informacinėje sistemoje.