Naujienos

2014-04-05
2014-04-05

2014 m. balandžio 5 d. Kėdainių r. Akademijos gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių mokyklų „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ finalinės varžybos. 2003 m. ir jaunesnių mokinių grupėje antrus metus iš eilės  stipriausiais tapo Radviliškio r. Baisiogalos mokyklos - darželio mokiniai, antrąją vietą užėmė Kėdainių rajono Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazijos mokiniai. Trečiąją vietą iškovojome mes, Marijampolės sav. Mokolų pagrindinės mokyklos mokiniai. Ketvirta liko Ukmergės rajono Taujėnų vidurinės mokyklos komanda. Tarp 2001 m. ir jaunesnių mokinių stipriausiais Lietuvoje tapo  mūsų mokyklos mokiniai.  Nuo trečiosios estafetės neužleidome pirmaujančios pozicijos iki pat varžybų pabaigos. Surinkusi 15 taškų, mūsų komanda tapo LMOF čempionais. Mes pasipuošėme aukso medaliais. Džiugu, kad mūsų komandos kapitonė Fausta Guogaitė pripažinta geriausia šių varžybų dalyve ir apdovanota „Čiku Raku“ prizu-mokykline spintele. Jai įteiktas vardinis spintelės čekis. Puikiai lenktyniavo mūsų komandos narės:  minėta Fausta Guogaitė, Monika Lekeckaitė, Erika Sukackaitė ir kiti mokiniai.

       Įsitikinome, norint tapti  Lietuvos čempionais ir pasipuošti medaliais, reikia ne tik labai norėti, bet ir daug dirbti. Komandas ruošė pradinių klasių mokytojos D.Vaišutienė,  O. Virbickienė ir mokyklos direktorius S.Virbickas.  

 

 Fausta Guogaitė, 6 kl. mokinė

 


Mes laimėjom!

 

            Šeštadienį, balandžio 5 dieną, Kėdainių r. Akademijos gimnazijoje vyko finalinės estafečių "Drąsūs, stiprūs, vikrūs" finalinės varžybos. Apie pirmąją vietą net nesvajojau. Aš tiesiog norėjau, kad visas tas sunkus darbas per pamokas, po pamokų ir netgi per pertraukas nenueitų perniek. Norėjau medalio. Labai bijojau viską sugadinti, bijojau, kad liksime paskutiniai, visko bijojau. Bet varžybos be baimės - ne varžybos.

          Nežinau kaip, bet mes laimėjom!  Mes įveikėm visus priešus, svarbiausia - baimę. Visi buvome labai laimingi. Džiaugėmės Lietuvos čempionų titulu ir medaliais. Visos mūsų pastangos ir sunkus darbas pasiteisino su kaupu.

 

Monika Lekeckaitė, 5 kl. mokinė